cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 şarjı çabuk bitiyor

(Topic created on: 03-29-2023 02:13 AM)
486 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar dün şarja taktım 6 buçuk da sonra 8 gibi oldu şarjı 100 dolduktan sonra 99'a düştü şu an şarjım 46 gerçekten dayanmıyor şarjı çabuk bitiyor 1 günü çıkaramıyor daha önceden 1 günü çıkarıyordu gerçekten çok can sıkıcı bir durum umarım one ui 5.1 ile pil düzelir

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba VedatGalaxyA51,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

17 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
One ıu 5.1 de batarya sorunu daha fazla dostum a53 kullanıyorum e saatte 60 ları buluyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Zaten a51 one ui 5.1 son güncelleme alacak ama güvenlik güncellemesi 6 ay da bir alacak ama kaç yıl bilmiyorum
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Benzer bir durumu az önce yaşadım. Şarjım %10'daydı ve kullanmaksızın ekranı kapalı masamdaydı. 1 saat sonra şarja takmak için geldiğimde telefon kapanmıştı. 5.1 güncelleme öncesinde %15 şarjda dahi kullanmaksızın saatlerce beklediğini biliyorum. Bu durum nasıl aşılabilir? Telefon 5 aylık S20 Fe (Snapdragon)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen benimde böyle oluyor işte
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Umarım aşılabilir bir sorundur. Değilse moral bozucu.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Valla kullanmakta zorlanıyorum şarja takmak zorunda kalıyorum
RealityDream
Active Level 2
Galaxy A
Buna neden olan mutlaka farklı bir durum var. Uygulamardan kaynaklı bir tüketim olduğunu düşünüyorum. Şarj tüketiminde bekleme modunda Facebook'un şarj kullandığını raporlamış. Az önce baktım. 5.1 güncellemesini alalı 1 ay kadar oluyor, böyle değildi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tiktoka giremez oldum kasıyor daha önce kasmıyordu akıcıydı android 11 de mecbur android 13 güncellemek zorunda kaldım belki one ui 5.1 düzelir diye
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
5.1 işlemci **bleep** etmeksizin gerçekten sorunlu bir güncelleme A53ü yeni aldım 1 ay sonra mı ne 5.1 geldi telefonu aldığıma pişman oldum o derece