cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 Şarjdayken Açılması

(Topic created on: 01-05-2022 08:30 PM)
274 Views
Emre_ATC
Active Level 1
Options
Galaxy A

Öncelikle merhaba,Samsung A51 kullanıcısıyım telefonum tamamen kapalı bir şekilde şarja taktığımda ve daha sonra pil yüzdesini görmek için güç tuşuna 1 saniye basmama rağmen (açılacak kadar uzun değil) telefon açılıyor ,telefonu almamdan 7 ay geçti ve ilk aylarda böyle bir  sorun yoktu ileride olan güncelllemerden kaynakli olabilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ConnorVR,

İncelememiz için, yaşadığınız durumun video kaydı ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

10 Comments
Galaxy A
Sürekli açık ekranı kullan ekranda şarjın görülur güç tuşuna basmazsin
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızda yazılımsal hata olabilir Ve bu yüzden cihazı sıfırlamanız öneriyorum Eğer sıfırladıktan sonra sorun Eğer halen devam ederse cihazınızın detaylı incelenmesi için garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin şu işlemleri yaparak cihazı sıfırlayabilirsiniz
Uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Galaxy A
Herşeyde cihaz sifirlanmaz ekrana çift tıkla özelliğini kullan güç tuşuna gerek kalmaz
Galaxy A
Aynı sorun bende de var kardeşim bunu belki 10 defa müşteri hizmetlerine bildirdim Bi çözüm bulamadılar tek çözüm her zaman olduğu gibi telefonu sıfırlayın demekle yetindiler ama ben sıfırlamadım telefonu kapatmıyorum Manuel olarak 2 günde 1 yeniden başlatıyorum bu sorun son gelen güvenlik güncellemesinden sonra oldu bekleyelim Bi kaç gün sonra tekrar güncelleme gelecek telefona ben düzeleceğine inanıyorum
Emre_ATC
Active Level 1
Galaxy A
Aynen bende öyle yapıyorum umarım düzelir.
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
Aynı sorun tüm a51 serisinde var benim tlfumda da var. Kasım güncellemesi sorunlu. İnşallah 2022 ocak güncellemesinde düzelir.
Emre_ATC
Active Level 1
Galaxy A
İnşallah
0 Likes
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
Ayrıca ben tlfu sıfırladım düzelmedi. Boşuna sıfırlamayın tlfnunuzu
Emre_ATC
Active Level 1
Galaxy A