cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Şarj

(Topic created on: 04-03-2022 02:58 PM)
238 Views
FRKYLDZ
Active Level 3
Options
Galaxy A

A51 de kullanmama rağmen arka planda google açık kalıyor ve çok fazla sarj tüketiyor %15-20 kadar kullanım süresi olarak 1 dk ama arka planda daha çok 18 saat vs yazıyor ve ben bunu uyku moduna alınan uygulamlar listesine ekledim ne yapmalıyım? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba FRKYLDZ,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Google derin uyku moduna alınmıyor maalesef google play hizmetleri de öyle eskiden One ui 2.1'deyken alınıyordu derin uyku moduna.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Derin uykuya geçirin
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba FRKYLDZ,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
FRKYLDZ
Active Level 3
Galaxy A

A51 kullanıcısıyım ilk başlarda 8-9 saat kullanım süresi alıyordum tabi ki ilk baslardakj performansı beklemiyorum fakat 6 saat bile olmuyor 5 5 buçuk saatte şarj bitiyor bayağı can sıkıcı bir durum google arka planda uyku modunda olmasına rağmen hâlâ çalışıyor bir çözüm bulamadım ve telefonda güç tasarrufu da açık ne yapmalıyım sizde de durum böyle mi ? 

mdlatiff
Active Level 4
Galaxy A
Derin uyku moduna al . Kullanmadığın tüm uygulamaları ya sil ya da silinmeyen uygulamaysa durdurmaya zorla. Konum gibi seyler arkaplanda izin verdiysen sürekli şarj yer
0 Likes
FRKYLDZ
Active Level 3
Galaxy A
Hayır değil WiFi yi bile kapatıyorum çoğu uygulamada zaten derin uyku modunda sıkıntı ne anlayamadım
0 Likes
mdlatiff
Active Level 4
Galaxy A
Ekran süresini ac bakalım orda en çok hangi uygulaman şarjını bitiriyor
0 Likes
FRKYLDZ
Active Level 3
Galaxy A
En çok google kullanıyor arka planda yaklaşık 20 saat açık kalıyor nedenini çözemedim %15-20 yiyor?
0 Likes
mdlatiff
Active Level 4
Galaxy A
Google yi kaldırıp tekrar yükle istersen
0 Likes