cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 ısınma sorunu

(Topic created on: 05-09-2020 11:35 PM)
6938 Views
elifinbahcesi
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonu daha yeni almama rağmen telefon görüşmelerimde kameranın etrafında aşırı ısınma meydana geliyor kulağımı yakacak neredeyse alalı daha yeni oldu şarjı da çabuk bitiyor güncelleme ile düzeltilecek bir sorun mu yoksa telefonun kendisinde mi var bu sorun anlayamadım.

Telefonda ne oyun var ne de işlemciyi yoracak bir uygulama var yine de en ufak şeyde çok ısınıyor.
4 Comments
TRMEHMEET
Active Level 6
Galaxy A
yeni güncelleme geldi yakında alırsın güncellenmeyi onu yaptıktan sonra cihazı sıfırla yine aynı sorunla karşılaşırsan samsung canlı destekle görüş
0 Likes
twinkiee
Active Level 5
Galaxy A
bu kadar fazla ısınması bence anormal. çünkü ben de a51 kullanıyorum neredeyse 3 haftadır ve anlattığın kadar ısınma problemini şu ana kadar hiç yaşamadım pubg falan oynadığım halde. one ui 2.1 güncellemesini kur, eğer sorun düzelmezse telefona baktırmanı tavsiye ederim
0 Likes
Solution
Galaxy A
normal kullanımda aşırı ısinma olması sorun olabilir. el yakacak derece ısınıyorsa hiç beklemeyiniz 4447711 samsung çağrı merkezini arayınız onlar sizi yonlendirecektir. şarj kullanıma göre değişir ama soğuk ve sıcak ortamda şarj tüketimini etkiliyor. cihaz ısındığı için hızlı bitiyor olabilir.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba elifinbahcesi,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. spiralgalaxy'nin ilettiği gibi ısınmanız el yakacak derecedeyse, 444 77 11 ya da en yakın Samsung Yetkili Servisi'nden destek alabilirsiniz. Aksi durumda, Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Ayrıca Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes