cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 ısınma sorunu

(Topic created on: 08-08-2022 12:33 AM)
144 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar 23:35 de şarja taktım 12 de çıkardım şarjda ısınmaya başladı ilk defa oldu normalde şarjda takarken ısınmazdı ama arada ısınıyor nerede ise el yakacak gibi duruyor acaba havalar çok sıcak olduğu için olabilir mi? 

6 Comments
Solution
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Sıcaklardan olabilir voltajlardan olabilir başka prize takmayı deneyebilirsin prizden olabilir tam oturmamış olabilir yuvasına ama muhtemelen sıcaklardan kaynaklı dır belli bir seviyeye kadar ısınır ama düzelir eğer herhangi bir aksi durum yoksa
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Başka prize takmayı deneyebilirsin derken? Kablo şarj aleti orjinal a51 kutudan çıktı ama bir aksi durum yok
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Bulunduğun yerde başka prize takabilirsin deneyebilirsin sarz aletini telefonu sarz ederken onu demek istemiştim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anladım dostum teşekkür ederim yardımcı olduğun için 😍😊🤗
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim dostum ne demek lafı olmaz 😊🤗
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Anonymous,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes