cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 İNANILMAZ KASIYOR!

(Topic created on: 10-19-2022 08:44 AM)
249 Views
berkaygibiberkay
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba ismim Berkay. Sözde şu an en yüksek özellikli olan Samsung A51 256 GB hafıza 8 GB RAM olan 15.000 TL civarında fiyata satılan telefonum son güncelleme (Android 12) ile birlikte 4-5 aydır kullanılamayacak kadar kasan, donan, menülerde gezinilmeyen, Instagram, Twitter'da zaten kasılmaktan giremediğim aşırı bir saçma hal aldı. Aylardır düzelecek diye bekledim fakat daha da kötüye gidiyor. Bartın/Amasra'da yaşadığımdan ürünü gösterecek Samsung servisi de olmadığından kafayı yiyecek durumdayım. Güncelleme sonrası telefonu sıfırla düzelir, ramplus arttır düzelir, şunu yap düzelir vs denilen her şeyi yaptım fakat hiçbiri en ufak düzeltme yaratmadı. Piyasadaki 1000-2000 TL arasındaki telefonlarda bile bu kasma sorunu yok. Yeni çıkan güvenlik güncelleştirmesini de Smartswitchle yükledim fakat hiç bir şey değişmedi. Sorunumu çözecek bir yetkili var mı? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Sıfırlamana ragmen sorun devam ediyorsa samsung yetkili servisinden destek alman gerekir. Bulundugun sehirde yetkili servis yoksa cihazi kargo ile göndermen gerekecek. Detayli bilgiyi 4447711 cagri merkezini arayarak ögrenebilirsin.

View solution in context

3 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Android 11 e dönmenin yollarını ara geçmiş olsun. İşlemciden kaynaklı durum.
Galaxy A
Android 13 beklesem işe yarar mı ki diye düşünüyorum
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Sıfırlamana ragmen sorun devam ediyorsa samsung yetkili servisinden destek alman gerekir. Bulundugun sehirde yetkili servis yoksa cihazi kargo ile göndermen gerekecek. Detayli bilgiyi 4447711 cagri merkezini arayarak ögrenebilirsin.