cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 ?

(Topic created on: 09-19-2021 12:49 PM)
322 Views
OSMAN_YILDIRIM_A30S
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Sadece Samsung tarafından onaylanan şarj cihazlarını, pilleri ve kabloları kullanın.

Onaylanmayan şarj cihazları veya kablolar pilin patlamasına veya cihazın zarar görmesine sebep olabilir

📛 Şarj cihazının yanlış takılması cihaza ciddi zarar verebilir. Yanlış kullanımın sebep olacağı herhangi bir hasar garanti kapsamında değildir

Durumun incelenmesi için en yakın yetkili servise götürün.

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu sorunda 3 şeyden olabilir 1 batarya 2 şarj aleti 3 yazılım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Büyük ihtimalle bataryada sıkıntı var servise götürüp değiştirin bataryayı.Yada şarj aletinde sorun var şarj aletini servise götürüp gösterin yazılım hatasıda olabilir en iyisi siz hata raporu gönderin samsunga.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yorumumu çözüm olarak kabul edersen sevinirim.
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Sadece Samsung tarafından onaylanan şarj cihazlarını, pilleri ve kabloları kullanın.

Onaylanmayan şarj cihazları veya kablolar pilin patlamasına veya cihazın zarar görmesine sebep olabilir

📛 Şarj cihazının yanlış takılması cihaza ciddi zarar verebilir. Yanlış kullanımın sebep olacağı herhangi bir hasar garanti kapsamında değildir

Durumun incelenmesi için en yakın yetkili servise götürün.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ciyazinizi bazka bir sarj ciyazi ile deneyin yine ayni hata alirsaniz servise goturun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Batarya sorunlu galiba bende de oluyor
Galaxy A
Banada 1 kere telefonu ilk aldığım zamanlarda olmuştu, şarjdan takıp çıkardım tekrar ikaz çıktı tekrar takıp çıkardım düzeldi
Ondan sonra hiç olmadı