cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 03-03-2021 07:29 PM)
354 Views
jsjdnd
Active Level 7
Options
Galaxy A
Beyler
Şubat Güncellemesi gelmedi Hindistana Geldi ama Ota ya düşmedi Ne zaman Düşer Bilgisi Olan Var mı Andorid 12 % de Kaç oranla A50 ye Gelir Beyler bilgisi olan var mı 😁
6 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, Suanda yoğunluk nedeni ile Çoğu cihaz güncellemelerini aksattı.
A50 Cihazı 2 büyük android İşletim sistemi güncellemesi almakta.
Yani Cihaz Android 9 ile lansman edildi.
Android 10 ve One UI 2 sürümünü güncelledi.
Android 11 ve One UI 3 güncellemesi Galaxy A50 cihazının Son büyük güncellemesi olacaktır.
Ve 2 yıl daha Güvenlik güncellemeleri almaya devam edecektir.
jsjdnd
Active Level 7
Galaxy A
ama bazı bilgi lere göre A50 3.1 Alacak ve bunu resmi Olarak internet de belirtiler One UI 4.0 》Es 10 Seri itibari ile verileceğini samsung duyur muştu yani belirt mişti Yanlışım varsa düzelte A50,A70,A80 S10 dan Önce deyil Es 10 dan Sonra çıkmış Olan Cihaz dır Neden bu Güncelleme A90 ile sınır landırıldı bide tarih he Bakarsan A50 A51 ile aynı yıl da Çıktı hatır latır sam Sadece türkiye de Geç lasman edildi A50 ye büyük haksızlık yapılmak ta işletim sistemi kaldırma potansiyel de Hani diyorsunya dev 2 güncelleme saten 2 yıl garantisi var onu da samsung vermesin mi hakı Olanı verdi eger 3 çüncü güncelleme A50 ye lasman edilseydi dev güncelleme olurdu Samsung A50,A70,A80 Bi nevi hakını yedi 😉
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
A50 One UI 3.1 veya 3.5 alabilir ama 4 alacağını sanmiyorum
jsjdnd
Active Level 7
Galaxy A
yok knk kapasite kaldırıyor ama S10 dan Önce deyil sonra çıktı knk neyse Şubat Güncelleme gelmedi bilgin var mı Yarın Gelir mi knk
toskazade
Active Level 7
Galaxy A
Edge gelse de senden kurtulsak. :)
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Smarta bile gelmedi daha en az 3 günü daha var
0 Likes