cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 09-28-2021 11:28 AM)
86 Views
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Options
Galaxy A

A 50 hakkında çok şikayet geliyor. Telefonu aldığım günden beri herhangi bir yazılımsal veya donanımsal bir sıkıntı yaşamadım. Sadece android 11 e geçiş yaptığında 1 kez açılıp kapandi. Gayet iyi ama 12 almaması beni düşündürüyor. Çoğu arkadaşlar çok şikayetçi kendince haklı görüyorum. 

9 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Galiba bazı cihazlarda kullanıma göre cihazı yıpratmış olabilirler yada cihazlarda donanımsal sorun var

Bendeki eski A50 cihazımda da herhangi bir sıkıntı yok
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Galiba öyle benim tek sıkıntım 12 almamsi yönünde. Belki değiştirsem bu yüzden olacak
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Umarım Tekrardan değiştirirler listeyi
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Umarım
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Aslında A51 Android 12 alabiliyorken A50nin de 12 alması gerekir. Çünkü aralarında öyle donanımsal olarak çok büyük bir **bleep** yok işlemcileri hemen hemen aynı. Hatta bana göre 2 cihazda aynı özelliklere sahip ama samsungun politikalarında mantık pek mümkün olan birşey değil. Listenin değişeceğini zannetmiyorum Samsung bu konuda katı kurallı dik kafalı ve acımasız
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Umarım dikkate alınır liste açıklansında sonra incelenmesi için bir çok kişi tarafından sorulur o zaman

Nasıl One uı 2.5 gibi inceleme altında listeye eklediler

Umarım öyle olur cihazların hakkı yeniyor

A50S A51 ile tamamen aynı donanım sayılırı arasında sadece 2 ay var yani A50 yi Geçtim A50s kesinlikle vermeleri gerek eğer vermezse kötü bir politika oluyor
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
Bende 11 den sonra donma başladı oyunlarda yada ana ekrana geçerken birkaç saniye donuyor
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Bende öyle bir sıkıntı yok. Gayet iyi durumda. Çok memnunum.
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
Keşke bendede olmasa
0 Likes