cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 05-16-2021 02:21 PM)
131 Views
jiro17
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a50 telefonuma otg ile mouse baglayabiliyordum onceden ama simdi olmuyor me yapmam lazım çözümü varmı

4 Comments
Galaxy A
Hiç denemedim ama Windows'a bağlayip mause u orda kullanabilirsin
0 Likes
jiro17
Active Level 2
Galaxy A
Niye windowsa bagliyim telde kullanacağım
0 Likes
Galaxy A
İlakki mause kullanmak zorundaysaniz diye farklı bir öneri vereyim dedim.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba jiro17,

Konu ile ilgili, telefondan "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri" bölümüne giriş sağlayın. Eğer "Geliştirici Seçenekleri" menüde görünmüyorsa "Ayarlar-Telefon Hakkında-Yazılım Bilgileri" içerisinde bulunan "Yapım Numarası" bölümüne 8 defa dokunun. Ayarlar kısmında aktifleşen "Geliştirici Seçenekleri" bölümünden, ilk olarak "USB Hata Ayıklama Modu" seçeneğini aktif hale getirin. İkinci işlem olarak "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-USB Yapılandırması-Dosya Aktarımı" bölümünü seçin. Yaptığımız bu işlemlere rağmen yaşanılan sorun çözülmüyorsa, farklı bir OTG kablosu ve farklı USB cihazlar ile denemenizi öneririz. Deneme yaptıktan sonra da aynı durum devam ediyorsa, cihazda bulunan bilgilerinizin yedeğini alarak, cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayınız. Düzelmediği takdirde cihazınızın, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes