cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 04-17-2021 06:47 PM)
161 Views
mskdkx
Active Level 6
Options
Galaxy A

Beyler

Andorid 12 A50 ye Gelmeyecek Hazırlık lar başladı Kendi me Yeni cihaz Alacam Para yavaş Yavaş Birikiyor 5 veya 6 Ayım var One uı 3.5 Türkiye de yayın lanacak ama liste de A50 yok Kamera Güncellemesi Halla Gelmedi Andorid 12 Güncellemesi Verilmeyecek
10 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Liste daha resmileşmeden feryat figan etmek sadece NÂFİLEDİR...
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Baba Yeni işe Girdim Çalışıyorum 2 ay Oldu 3.500 Tl Alıyorum 1500 Bana Gidiyor Geriye 2 Bin Tl Kalıyor Oda Yeni Cihaz Parası 4 Bin Tl Oldu .
4 Bin Tl Cihaz Gelmiyor ki Önüm de 3 ay daha var Yemin Ettim Allah"a A Serisi Almayacam Son Cihazım A50 Oldu Orta Seğmen Olarak Hedef Yüksek Seğmen de 6 Bin Tl Eksik Baba işallah Son Güncellemesi one uı 3.5 Olur Samsung A50 Son Jest Olsun Tek ümidim O
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Cidden soracağım bende çalışıyorum biriktiriyorum ama telefonu ha deyince almayacam zaten s21 almıştınız neden sürekli telefon alıyorsunuzki onun yerine altın olur yada acil işler için biriktirebilirsiniz hayat telefondan ibaret değil
Irene
Active Level 6
Galaxy A
Zaten almaması normal android 9 cıkışlı olan bir cihaz 2 yıl ana güncelleme aldıgı için en son android 11 güncellemesi mevcuttur.
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
Bazı cihazlar 3 guncelleme gelecek **bleep**
0 Likes
s23vercetti
Active Level 7
Galaxy A
Lütfen samsung tan başka bir marka alın.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
S21 Aldım demiştiniz 3. Cihazmı alacaksınız.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Size dedim ki ay sonunda gelmesi çok yüksek ihtimal, sabırsızlığın bu kadarı☹
Galaxy A
Hay senin güncellemenede A50 nede git başka marka alda artık sende kurtul bizde kurtulalım be