cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 04-14-2021 09:41 AM)
130 Views
mskdkx
Active Level 6
Options
Galaxy A

Beyler

A50 den Ses seda Yok Kamera Güncellemesi Gelemeyecek mi Alfatürk hani teste idi Güncelleme şimdi ye kadar haber verir lerdi sen de bizi yemiyorsun dur umarım 
15 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
🤣 Alfatürk mü verecekti kamera güncellemesini
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Sen beni yanlış Anladın Knk Alfatürk Güncelleme Hakında bilgi lendir me yapacak tı ama 2 hafta yı arkamız da bırak tık Alfatürk ten haber yok galiba alfatürk bizi yiyiyor iyi ce boş ladı benden söylemesi
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bak herşeyi başkalarından beklemek yerine sende az araştır sende fikir edin bizimle de paylaş oda bizim sizin gibi insan ve işleri olabilir yoğun olabilir Allah göstermesin hastalık var salgın var vs herşeyi hep birilerinden bekleme bence
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Knk ben zormadım sadece güncelleme hakında benden haber bekle dedi Hata Düzeltmesi gelecek dedi de 2 hafta yı Geride bıraktık ama halla ses seda yok orda da zorlama durum yok
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Anladım peki
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Knk bak ben de farkında yım A50 bitmiş Olan bir cihaz ama hata kulanıcı lar dan deyil hata samsung dan geliyor 11 Geldi kamera Bitti Acilen düzeltme leri gerekir Alfatürk Gelince Silah zoru ile Güncellemeyi araştır bana bilgi sun demedim Kendi si kendi sayfasında A50 kulanıcı larına Nisan Ayına Ait Güncelleme var Dedi eğer inan mıyor san Sayfasına gir görür sün Bur da Zorlama Yok konuyu anlamadan dinlemeden yargılıyorsun kırıyorsun insanı orta da zorlama yok zaten ( Anladım Peki ) 》yazmış sında tirip girme sanki yalan bilgi bu sayfada paylaşıyorum kim ne söyledi ise ben onu belir tiyorum
alfatr
Active Level 3
Galaxy A
alfatürkten ne bekliyorsun samsungun sayfasına sor direkt ya da mail at cevap verirler
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Tamam Alfatürk Nisan ayı için demiş daha yarısı olmadı Nisan ayının bende onu diyorum solunum yapmak için güncelleme almak istercesine yapıyorsunuz tamam hatalı olabilir ve onu düzeltmek de Samsung un işi ve emin olun sizden daha çok istiyorlardı verelim A50 güncellemesini diye
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Yargılamadım ve ben sadece anlamaya çalışıyorum tüm yetki Alfatürk denilen kişide ama o bilgi vermiyor gibi lanse ediyorsun bir nevi bu kişiyi hedef gösteriyorsun demekki bir gelişme yok ve bu kişi de olmayan bişinin bilgisini nasıl versin sorun bu