cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 04-12-2021 08:10 AM)
64 Views
mskdkx
Active Level 6
Options
Galaxy A

Beyler

Andorid 11 Geldi Tam 1 Ay 1 Hafta Oldu Nisanı Yarılamış Olduk Güncelleme den Ses Seda Yok Ne Aşama da Bilgisi Olan Var mı Tek Ben Deyil Bir Çok Kulanıcı Aynı Sorun dan Şikayetci 》( Kamera ) Düzeltilecek mi Alfatürk Nediyorsun bu konuda Sen den De Bir Haber Çıkmadı
21 Comments
plüton
Active Level 10
Galaxy A
bu şekilde ısrarla güncelleme istersen bırak kamera güncellemesini Android 12 bile verir samsung dostum😄😅🤣😂
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Baba merak etme zaten Emin Ol bu işin peşini bırak mayacam 3 Güncelleme Hakı verecek ler knk 2019 cihazı
plüton
Active Level 10
Galaxy A
yelkenler fora tam yol ileri kaptan jack sparrow 🙋
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
A50 hakını yedirt mem knk
keremyesil
Active Level 7
Galaxy A
Şu forumun en sabırsız kullanıcıları kesinlikle A50 kullanıcılarıdır.Benim Kardeşimde A50 var ama öyle aman aman denilecek bir sorun yok kamera 📷 konusunda baya iyi neredeyse tüm sorunlar giderilmiş o kadar kötü durumda olan ve neredeyse her kullanımda çöken cihazlar varken Android 11 ile su gibi akan telefona daha neyin güncellemesini istiyorsunuz anlamış değilim ama tek sıkıntısı var A50'nin o da parmak izi okuyucusudur net.
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Hata Düzeltmesi Gelmesi Gerekli Kamera da Odak lama Poroplemi var parmak okuyucusun dan Ben de Şikayetciyim knk Hata düzeltmesin den Haber yok Alfatürk bu konu üstünde durmuyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardrşim

Düzeltme güncellemesi test aşamasındadır muhtemelen kamera sorunu çözülecektir

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/A50-Türkiyede-Yeni-Test/td-p/7869281
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Bir zahmet Düzelt Sin ler Bizi boşlama knk Merak dayız tahmin nen Ne zaman Gelir Güncelleme Knk
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Nisan 28 gibi gelir güncelleme tahminen