cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 03-11-2021 07:31 AM)
201 Views
kdkod
Active Level 5
Options
Galaxy A

Beyler

Son Yazılım için Gün Sayıyoruz Hindistan Rom mun da Panel Var Denildiği Gibi Soracağım Soru Türkiye ile Hindistan Yazılı mı MG Oranları aynı A50 cihazına Yükler sem Cihazı Bazor mıyım Beklemek Ten Gına Geldi Yeni lik leri pabel kulanmak istiyorum ama tam 1 ay dan Fazla var Beklemek ten nefret ediyorum Güncelmiyiz liste si yenilenmiyor A51 Güncelleme Adı Ama Halla Test Aşaması Diyor M30s Güncelleme Aldı ama Halla test Aşaması diyor bazı arkadaş larım Andorid 11 Kulanıyor Acillen Güncelmiyiz listesi Güncelleme leri gerekli
8 Comments
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim ben kurdum sıkıntı yok arayüz hızlanmış edge panel gelmiş oyunu daha hızlı açıyor ama şarjı çabuk azalabilir normaldir. Cihaza yanlış işlem yapmazsan bozulmaz. Odin ile yükledim eğer bilmiyorsan bulaşma derim
kdkod
Active Level 5
Galaxy A
knk yüklemek istiyorum beklemek istemiyorum 1 aydan fazla var daha güncelmiyiz liste si bile güncellenmedi M30s Andorid 11 Aldı ,A51 Almasına rağmen Halla test aşması diyor knk bana nasıl bir yol önerir sin bilmiyorum ama 11 kulanmak istiyorum panel kavuşmak istiyorum knk lütfen bana yardımcı Ol
takmaisimxd
Active Level 5
Galaxy A
qnq bu işler gereksiz macera işler. Arkadaşın dediği gibi hiç bulaşma
kdkod
Active Level 5
Galaxy A
ama Knk 1 ay var beklemek ten nefret ediyorum Niye 25 Mart niye
kdkod
Active Level 5
Galaxy A
knk lig da indireyim beklemek istemiyorum
0 Likes
Galaxy A
niye bu kadar sabırsızlanıyosunuz eni sonunda gelcek önemli olan hatalı olan bir guncelleme göndermiş olmamalari
0 Likes
kdkod
Active Level 5
Galaxy A
knk son Güncelleme gönder sin ler
0 Likes
kdkod
Active Level 5
Galaxy A
A50 andorid 11 her kes yüklemiş bende yüklemek istiyorum nasıl yüklediniz bana da söyleyin bende yükleye yim beyler
0 Likes