cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 01-31-2021 05:03 PM)
121 Views
kemal1
Active Level 5
Options
Galaxy A

A50 DEKİ SIKINTILAR NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK OTOMATİK MESAJ ATMAYIN ÇÖZÜM ODAKLI BİR SEYLER YAPIN ARTIK GÜNCELLEME S TAKILIMI U TAKILIMI YADA BİZE BİR TARİH VERİN Kİ BEKLEYELIM ÇALISAN TELEFONU BOZDUNUZ GÜNCELLEME İLE  GÜNCELLEMENE ZAMAN GELECEK 

9 Comments
___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
Merhabalar sıkıntınızı anlıyorum ama samsungtaki yetkili kişiler dışında kimse kesin bir tarih veremez ne yazıkki buradaki insanların sadece tahminleri olabilir eski güncellemelere göre
kemal1
Active Level 5
Galaxy A

SİMDİ MERAK ETTİĞİM ER YADA GEÇ DÜZELECEKMI YOKSA HİÇ DÜZELMEYECEKMI BU SORUN RAM 4 GB A ÇIKIYOR DAHA ONCE BOYLE BIR SORUN YOKTU GUNCELLEMEYI YAPTIK  YARIM SAAT ICINDE BOYLE SORUNLAR OLDU DUZELSIN DE SUBATI DA BEKLEYELIM AMA HERKES FARKLI BIR SEY SOYLUYOR TELEFONU KULLANAMIYORUM DAHA BUYUK PROBLEMLER CIKACAK DİYE SUREKLI ARASTIRIYORUM YAZIYORUM SUBATTA OLMASSA MARTI BEKLEYELIM AMA DUZELIRMI BU SIKINTILAR

___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
Bence samsung bu durumu düzelticektir ama samsung böyle konularda çok geç kaliyor ne yazıkki ama duzelticektir hele bide A50 kurumsal bir cihaz yakinda çozecektir ya şubat ayinda yada en geç mart ayında
kemal1
Active Level 5
Galaxy A

A50 YE GÜNCELLEME BEKLIYORUZ BIR AN AONCE SUBATIDA BEKLEYELIM AMA BU TELEFON ESKISI GIBI OLACAKMI 

___GHOST___
Active Level 6
Galaxy A
eski gibi olucaktır
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba Kemal1,

Dostum benim kendi fikrimce şuan A50 modeli için 3 güncelleme hazırlanıyor.
1.S takılı güvenlik güncelleme
2.U takılı Hata düzeltme güncellemesi
3.Android 11-One ui 3.0 güncellemesi

Bu kadar güncelleme hazırladıklarından dolayı bu ay sarkma oldu.Büyük bir ihtimal şubat ayında hem S hem de U takılı güncellemeyi göndereceklerdir.Çünkü bu 3 güncelleme için çok çalışıyorlar.
Bu kadar aceleci davranırsanız gelecek güncellemelerde daha fazla sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Az daha bekleyip tüm sorunların gideceği bir güncelleme olmasını bekleyiniz.

Teşekkürler.
kemal1
Active Level 5
Galaxy A

İNSALLAH  YA SUREKLI KAFAYA TAKMAKTAN YA DUZELMESSE DİYE KENDİMİ YİYORUM YANI Bİ ÇALISMA VAR BU A50 İÇİN BEKLIYELİM GELSİN ARTIK

belegnas
Active Level 5
Galaxy A
bende A50 kullanıyorum ve sorunlarını anlıyorum samsung gibi bir firma en iyi performansı alabilmek için gümcellemeyi geciktiriyor olabilir güncelleme normalden geç çıkacak ama her şeyi düzelten bir güncelleme olacaktır merak etme.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kemal1,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Taleplerinizi anlıyor ve değerlendiriyoruz. Yeni yazılım ile ilgili henüz, resmi bir bilgi mevcut değildir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes