cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 11-24-2020 04:34 AM)
115 Views
kugdj
Active Level 5
Options
Galaxy A

23 çün de Gelecek diyorum Gel miş 2.5 sürüm kodu ama cihazı güncellediğim zaman benim kisi güncellen medi 444 77 11 aradım Geldiği ni onay ladı ( 1 Kasım ) olarak gözükü nüyor bu sayfa da paylaş tım birisi yorum da bulun du bana bu nu gönder di Gediğini kanıtladı eeee bana niye gelmedi belki de edge paneli gel miştir aha kanıtı beyler çocuk güncellemiş haksız lık bu ama 😡

image

68 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Geleceği varsa gelir zorlamayın artık beklemeyi öğrenin beklemeyi acele işe şeytan karışır tutturuyorsunuz hemen gelsin diye de hele bir hatalı gelsin de o zaman görecem ben sabredin aga Geleceği varsa gelir lütfen sabırla bekleyin ve sürekli 2.5 2.5 diye gönderi açmayı bırakın önemli forumları reklam gibi engelliyorsunuz gözden kaçıyor lütfen artık şu konuda bilinçli olalım çocuk parkı değil burası topluluk
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Bu saatten sonra gelmesin zaten 😁 Samsung PİŞMANLIKTIR
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Gelir kardeşim, merak etme. Bize gelen güncelleme mesela, pil performansını azalttı, net tespit koymak için erken olsa da.
A50users
Active Level 9
Galaxy A
valla soğudum artık satıp Çinlilere gececegim. burası net
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Çinliler de iyice geliştiriyor kendini, Samsung ayak uyduruyor mu şüpheli.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Geçte gör ben oppo aldım da pişman oldum
0 Likes
Galaxy A

kaç aydır a50 ye boş boş güncellemeler geliyor yeter artık verin su uı 2.5 

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Bu One UI 2.5 A50'ye daha gelmedi.
Youtubede bir sürü yalan haberi var.
İnanmayın sizde göreceksiniz gelmediğini.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
2. Olarak o elinde göstrtdiği bir guvenlik guncellemesi.
birde bu cihazlae için Bir rom tasarlaniyor ve root atmak gerekiyor ve root âtarsaniz bir daha guncelleme alamazsinjz.
bu sürümü samsung dısındaki baska surum ureticileri bu surumu uretip root atmak için kullanima sunmakta.
ama bu surumlerin içine casus yazilimlar yüklenebilmekte ve kesinlikle önermem.