cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 11-02-2020 07:53 AM)
279 Views
kdkd
Active Level 4
Options
Galaxy A

Bir Haber Bekliyorum Eğer O Haber Dogru lanır sa Gözü Kapa lı  ( A50 ) Cihazı nı Rafa kaldıracam .

Sorun ları bitmiyor ki Hedef ( 2021 ) yine ( A ) Seğmen in den ( A72 ) yi Alma yı Düşünüyorum Yan da Güçlü bir mar ka ( Oppo ) Olabilir 
Bari Cihazı mı Deyiştirecem Son Ni met lerin den Yarar lan mak istiyorum da
Onaylan mış Bir işletim sis temi var ama samsung insafi yetine Kalmış 
Niye ( A50 ) Aile si bekliyor Bu Ara da Beklemek ten Nefet Ediyorum 
Gelsin Artık kulan mak istiyorum ( One ui 2.1 ) Sürü mü nü ?
16 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
1. İnşallah bu kronik sorun değildir.
Eğer olursa samsung garanti disida olsa değistirmek zorunda bence.
2. kasimda gelecekse bile bize kasim sonu gelir.
İlk yurt disina gelir güvenlik guncellemeleri ardindan ay sonu turkiyeye gelir.
bu buyuk guncelleme olduğu için yurt disinda baya gecikmeli bir süre ile alacağız.
Note 9 Almanya One UI 2.5 sumunu 12 ekim gibi alirken Türkiye 1 kasimda aldi.
S9 plus One UI 2.1 Almanya 12 haziranda alirken türkiye 24 haziranda aldı gibi gibi....
Ama A50 cihazı güvenlikte olsa 24 lerinde alıyorsa One UI 2.1 yurt disinda yayinlandiktan sonra türkiyeye gelene kadar Kasımı geçebikir aralık 1-5 günleri arasindada alabilir çünkü büyük bir güncelleme.
Erken beklemeyin bence.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Önemli Olan ne zaman alacağı değil.
Nasıl bir güncelleme olacağı stabil bir güncelleme olacağı önemlı.
çünkü One UI 2.1 geldikten sonra:Saejim çabuk bitiyor,telefon kasmaya basladı, Telefonum çabuk ısınıyor gibi form konulari açılacak.
Ne kadar geç gelirse o kadar iyidir bunu unutmamalisin.
Erken gelirse hatalı olur.
Ama geç gelirse hatalar düzeltilmis ve optimize edilmis bir güncelleme gelir.
Siz erken istedikçe samsunda hızlı ayarlamaya çalısiyor sürümü çünkü tüm dünya bu gelsin artik konularini aciyor.
Ama hızlı yaparsa sorunlar oluşur.
Yavaş yaparlarsa daha iyi bir sonuç elde edilir.
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
baba haklısın amena ama test bitmiş üncelleme türkiye de hazır bir şeklin de bekleti liyor bu saçma ben ce testi bitmiş se bekleye ceği ne kulanıcı lar kulan sın işte işi uzatmasın lar knk
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim su sekilde.
Testler bitse bile üpkelerin sirasi vardir ilk bu ulke alacak sonra su ulke alacak gibi gidiyor.
Biz siralamada sonlarda olduğumuz gibi guncelleme hazir yayinlanmasi kalsa bile geç aliyoruz.
Yani erken gelmeyecek.
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
baba gel miş türkiye ye 4447711 ardım gelmiş ama beli deyil diyo yayınlama tarihi ni test den bile geçmiş knk güncelle me hazır ama bekliyor lar ben de diyorum ki bekle yecegi ne gönder Kulanalım 😉 haksız mı yım knki
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Evet ama bizden once almasi gereken ülkeler var ve sıralamada ilk o ülkeler alması gerekiyor Türkiye sonlarda aldiği için geç gelecektir.
Bizdede S9 dada surum hazir olsa bile ilk Almanyaya verildi ve sonra ulke ulke ilerleyerek sonlara doğru bize verildi.
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
knk 444 77 11 aradım türkiye ye gel miş 1 ay test etmiş ler ve ina na mayacağın nokta bekle me de bak bir ürün gelir kurulu munu yapar son ra işi ni görür sün deyil mi samsung da iş ler nasıl iler liyor anlamak ta güç çekiyorum ürün gel miş samsung a testini yani kurulu muu yap mış ama o gelen kurulu munu yani testi ni yapan ürü nü kulamak gerek ama samsung kulan dır mıyor yani sun muyor knkim
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Yani bilerek işi uzatmiyorlar samsung türkiyeyi samsung küçük görüyor ve geç veriyor türkiyeye hazir olsa bile.
Çünkü samsungda saçma sapan bir ulke siralamasi var.
Iphone gibi tum ulkelere aynanda gelse ama nerdeee.
Samsung siralamadan dolayi guncellemeleri türkiyeye geç vermekte
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
bak bu konu da haklısın 444 77 11 aradım yazılım bitmiş bitmiş se gönder knk deyil mi güncelleme türkiye de 1 ay türkiye de test etmiş ler zaten knkim
0 Likes