cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 11-01-2020 02:36 PM)
202 Views
kdkd
Active Level 4
Options
Galaxy A

Baba Lar Şükür ler Olsun Samsung Tan Ta Teyit Edir dim de One ui 2.1 Sürü mü Gelecek miş diyor lar da baba lar ( Edge Ekran ) A50 Cihaz Eklenir mi Bir Bilginiz Var mı

20 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
edge ekran telefonla gelen ozelik gelmez hic bir andorid surumu yada guvenlik surumunde
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
A51 Gibi Edge çizgisi ni ( A50 ) li ye Sunmaz lar mı yani
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
malesef o yeni seri oldugundan fabrika cikisli oldugu icin sizin teler gelmez bazi telerde aod ekrani gibi yani
0 Likes
Galaxy A
kardeşim

Senden öncede Alfaturk ile bu konuyu defalarca tartıştık o diyor di ki one ui 2.5 gelecek bende diyordum ki daha 2.1 gelmeden olmaz ve sizin cihazlarınız yazılım konsepti gereği one ui 2.1 2.5 almayacak direkt olarak Android 11 ile one ui 3.0 alacak gibi bir yazım olmuştu.

Size de sunu söyleyeyim one ui 2.1 sürümü nun geleceğine dair elinizde kanit bir bilgi var mi.

Yine söylüyorum yazılım konsepti gereği one ui 2.1 2.5 gelmeyecek direkt olarak Android 11 ile one ui 3.0 alacaksınız.

umarım faydalı olmuştur eğer faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul eder misin

iyi günler kardeşim

Teşekkürler:)

SoloTurkxGalaxyS20
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Bende öyle düşünüyorum ama kısmet.
A70s cihazina gelmesi A50 cihazinın önünü azda olsa açtı.
az ihtimal alır ama senin gibi düşünüyorum.
Galaxy A
o değilde mavi ay da hiç mavi ay a benzemiyor mus arkadas :)
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
meğersem mavi ay dün degilmis onceki günmüş.
Mavi ay derken dunyadan bizler tarafindan fabrika bilmemne bulutlari bir mavi toz bulutu olusturmus o yüzden mavi gözükmüs normalde beyazmiş.
Galaxy A
sjsjsjsjs 🤣🤣🤣
OzanAts
Active Level 7
Galaxy A
bulutlar olmadığı için biz beyaz olarak gördük bulutlar olsaydı fotoğraftaki gibi olurdu bu başka şehide gözüktü boyle20201101_104219_1415.jpg