cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 10-20-2020 02:59 PM)
163 Views
kdkd
Active Level 4
Options
Galaxy A

Kendi me yeni cihaz almaya karar verdim A50 iyi cihaz ama hakını yi"yi yor lar A51 dün 1.5 GB büyük lü gün de 2.1 Sürü mü aldı Çatır Çatır kulanır ken A50 ise orta da kaldı Hakı olan güncelle meyi A50 Aile sine sunmuyor lar Şaka gibi Alacağım cihaz Samsung olmayacak cihaz aynı özelik dolanım aynı ona verip A50 veril me mesi ayıp A50 8 milyon satış yaptı kötü dolanıma sahip olsaydı 8 milyon satmaz dı Sinir oldum şey edge si bile yok A51 yüksek segmen mi ona sunup A50 li ye sunmu yorsun iki si de orta segmen Ben dahil A50 Aile si Ege paneli istiyoruz veril mesi lazım yüksek segmen olsa neyse orta semen onda var da A50 de olma ması adalet siz bir durum hakımız olan 2.1 sürüm kodu için de edge panel sürümü ekleyip sunul ması lazım yazılım la da çözülecek bir durum ama gel görki vermiyor lar hakızlığın danis kası

18 Comments
plüton
Active Level 10
Galaxy A
A51 ile A71 iki arayüz güncellemesi aldı one uı 2.1 ve one uı 2.5 yakın bir tarihte A51 türkiye 2.5 alıcak A50 A70 A80 için işi ağırdan alıyor samsung eleştiriyi hak ediyor
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef öyle...
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
ne den Ağır dan Alıyor
0 Likes
plüton
Active Level 10
Galaxy A
bir üst modele yönlendirme stratejisi olabilir
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A

A50 nin Kaderi bu mu Desteklen mesine Rağmen Neden 2.1 Güncelleme Sürü mü Gelmiyor Ne den A50 Beklemek Zorunda 

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
dünden beri bu konuyu paylaşıp form bölümünü çok rahatsiz ediyorsunuz lutfen yapmayın.
1 konuyu 1 kere paylaşsanız daha iyi olur...
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
cihazınız istenerek bekletilmemektedir.
yazilim guncellemesi testleri başladığı zaman gelmekte ve güncelleme sirasi bulunmakta.
one ui 2.1 surumunun önünde bir guncelleme varsa o guncelleme gelecektir ilk önce.
bu ay one ui 2.1 gelmeyecektir
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
sen der den biliyor sun
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
çünkü bu ayın güvenlik yamasi bir cok ulkede yayinlandi...
0 Likes