cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 10-20-2020 11:25 AM)
174 Views
kdkd
Active Level 4
Options
Galaxy A

Kendi me yeni cihaz almaya karar verdim A50 iyi cihaz ama hakını yi"yi yor lar A51 dün 1.5 GB büyük lü gün de 2.1 Sürü mü aldı Çatır Çatır kulanır ken A50 ise orta da kaldı Hakı olan güncelle meyi A50 Aile sine sunmuyor lar Şaka gibi Alacağım cihaz Samsung olmayacak cihaz aynı özelik dolanım aynı ona verip A50 veril me mesi ayıp A50 8 milyon satış yaptı kötü dolanıma sahip olsaydı 8 milyon satmaz dı Sinir oldum şey edge si bile yok A51 yüksek segmen mi ona sunup A50 li ye sunmu yorsun iki si de orta segmen Ben dahil A50 Aile si Ege paneli istiyoruz veril mesi lazım yüksek segmen olsa neyse orta semen onda var da A50 de olma ması adalet siz bir durum hakımız olan 2.1 sürüm kodu için de edge panel sürümü ekleyip sunul ması lazım yazılım la da çözülecek bir durum ama gel görki vermiyor lar hakızlığın danis kası

18 Comments
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
2.1 mi
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Bu ayın güncellemesi sadece güvenlik.
bu ay one ui 2.1 gelmedi.
Ama kasim aralik aylari arasi gelecektir...
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
sana ne oluyor Allah Allah A50 aile Si olarak 2.1 Güncelleme Ne den Gelmiyor diye yorum yazıyorum rahatsız Oluyor sanız paylaştığım yorum lara bakmaz sınız
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
yorum değil form.
2. olarak ben onu demiyorum.
1 kere soylersin samsunga kizarsin tamam anlarim ama ayni gonderiyi bir suru kez paylasmak olmuyor kardesim.
kötü niyetli değilim.
sadece bu konuya açiklık getirilmiş bir gönderiyi defalarca paylaşmak biraz form bölümünü kalabaliklastiriyor ve yardim isteyen insanlarin bazilarinin gonderisi altta kaliyor ve bir sure sknradda yorumlari kapaniyor ve yardimci olamiyoruz.
sadece gerektiğinde form paylaşsan guzel kardeşim😊
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
2.1 guncellemesi testte oldugu ve testte cikip en bastan teste basladiklari için ertelendj ama Kasım-Aralık arası gelecektır lütfen sabirli olalim🙂
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A
A50 hakında one ul 2.1 Sürümü Gelmiyecek diyor lar dogru mu Gelmesi lazım ne den Geliyor Gelmesi Lazım Hak sız lık ama ne den A50 aile sine Verilmiyor
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekim ayının sonlarına doğru gelme ihtimali var ama düşük kasım ayında yükse ihtimalle gelicektir.
0 Likes
AYDIN03
Active Level 7
Galaxy A
hocam çok haklısın inşallah gelir bildirim de bulunuyorum
0 Likes
kdkd
Active Level 4
Galaxy A

Beyler A50 Cihazına One 2.1 Gelecek mi Bir Bilginiz Var mı 

0 Likes