cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 07-06-2020 12:30 PM)
167 Views
AzadYildirim
Beginner Level 3
Options
Galaxy A
Arkadaşlar a50 telefonum sıfır aldım ama aldığımdan beri sorun yaşıyorum pubg oynarken ateş etmeye basıyorum kendi kendine kesiyor ates etmeyi bomba cekiyorum karakter kendi kendine yürüyor çözümü varmıdır 
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AzadYildirim,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
oyunun ayarlarindan ayarlanan bir ayar olabilir
telefonda bir sıkıntı yoktur
GENCO18
Active Level 6
Galaxy A
KEMDI KENDINE YÜRÜMEYI BILMIYORUM AMA ATEŞ ETME IÇIN EKRAN HASSASIYETINI ARTIR
-AYARLAR
-EKRAN
-DOKUNMA HASSASIYETI
ETKINLEŞTIR ;)
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Nazif,

Bu sorun Toprak'ın dediği gibi oyunla alakalı gibi.

Ama siz yinede telefonu sıfırlayın.

Olmazsa fabrika ayarlarına sıfırla.

Oda olmazsa hard reset atın.

Bunları yaptıktan sonra sorunlarınız düzelecektir.

Düzelmezse samsung members üzerinden hata raporu gönderin.
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
jireskop kullanıyosan onu kapat ben açinca bende de oluyo du da belki ondandir
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AzadYildirim,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes