cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 01-28-2023 02:51 PM)
262 Views
A50tolga
Active Level 1
Options
Galaxy A

image

Bu şekilde bir geri bildirim alıyorum telefonumun sesi yok ve videolar hızlı bir şekilde gidiyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A50tolga,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Galaxy A
Arka planda hoparlör kullanan uygulamayı kapatın,müzik vb.dinliyorsan.
A50tolga
Active Level 1
Galaxy A
Telefonu sıfırladım hiç bir uygulama açık olmadığı halde bu şekilde hata veriyor
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Aynı sorunu yaşayan birisinden geçici bir çözüm:Screenshot_20230128_145502_Samsung Members_1000001801_1674906902.jpg
A50tolga
Active Level 1
Galaxy A
Peki şuan da sorunu çözdünüz mü? Çözdüyseniz nasıl yaptınız bilgi verebilir misiniz?
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Resimde de görülebileceği gibi sizinle aynı sorunu yaşayan birisi Bluetooth kulaklık bağlayınca sorunun çözüldüğünü, bağlantıyı kesince sorunun devam ettiğini söyledi. Kesin çözüm yolunu bilmiyorum.
A50tolga
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler Burak Bey
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A50tolga,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes