cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 04-12-2022 02:46 PM)
222 Views
xxzz
Active Level 4
Options
Galaxy A

image

Benimki hala Android 10 da telefoncuyada sordum kendisi gelir dedi 1 ay oldu gelmedi bilgisayardan kontrolde yapti

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Samsung Galaxy a50
Bu model cihaz Android 11 Yazılım güncellemesini 2021 yılında almıştır Eğer cihazınıza güncelleme gelmiyorsa Bu durumun detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız öneriyorum.
444 77 11
xxzz
Active Level 4
Galaxy A
Garantisi yok
vecerxtreme
Active Level 7
Galaxy A
Ayarlar yazılım güncellemesi kısmından baktığınızda herhangi bir uyarı = yetkisiz erişim algılandı...benzeri bir uyarı alıyorsanız muhtemelen teliniz yurtdisi bir tel ve telefona root atılmıştır sürüm yükseltmesi için odin benzeri yükleme araçlarını kullanmanız gerekir eğer konu hakkında bilginiz yoksa telefonculardan yapabilirsiniz...
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Samsung Smart Switch ile güncellemeyi dene eger hala guncelleme bulunmuyorsa, Samsung yetkili servisinden destek alman gerekir.
https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/
Galaxy A
Korsan yazilim veya root gibi birsey uygulamadiysan telefonu bi formatlaayarlardan yazilim güncellemesini kontrol et
0 Likes
xxzz
Active Level 4
Galaxy A
Yapdim
0 Likes
xxzz
Active Level 4
Galaxy A
Yapdim
0 Likes