cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 11-26-2021 12:58 PM)
126 Views
bffgbjj
Active Level 7
Options
Galaxy A

A52 , A72 normal de Mart nisan gibi güncelleme alması lazım dı .

A50 çıktığı ilk gün ilk güncellemesini Andorid 10 mayıs da aldı .
3.1.1 Andorid 11 dayalı Samsung vermiyor göz göre göre hakı mızı gasp ediyor
+3 Güncelleme S10 dan tut Not 10 plus kadar veriyor
Neden A50,A70,A80 vermiyor bariz Hakımızı yiyiyor
Allah ın Adaleti Şaşmaz Güncelmiyiz listesinde olma mız lazım .
Adalet istiyoruz Samsung Adalet Yeme Hakı mızı # Alfatürk
16 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Lütfen cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret ediniz
http://www.guncelmiyiz.com/
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim A50 işletim sistemi müsayit biz samsung dan bir şey istemiyoruz ki niye rahatsız Oluyorsun Hakı mızı istiyoruz S10 dan Tut Not 10 kadar nasıl haklarını veriyorsa A50 ye vermesini Taraftarıyız A50 vermese Büyük ayıp eder Orda da Hak var Emek var Samsung Görme mezlik den Gelemez Sadece Güncelmiyiz de İsmi Yazması lazım A50
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazların yazılım güncellemelerini gelip gelmediğini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takviminize incelemek için iki yöntem bulunmaktadır
1
Mobil cihaz üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz Yazılım güncellemeleri nin gelip gelmediğini anlayabilmek için ve yazılım güncellemelerini kurup yüklemek için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin yazılım güncelleme yazan Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazı seçeneğini tıklayın cihazınız otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek diğeri yazılım güncellemesi olursa oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun
2
Cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini de incelemek için de Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz
http://www.guncelmiyiz.com/
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Kral ben bunları biliyorum liste de Yazacak mı Ben ona taktım 12 hakı mız diyorum 3.1.1 vermedi ler yine hakı idi A50 kaderi bu hep samsung Hak yiytor ol muyor ama
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Türkiye yetkililerine henüz ulaşmış resmi bir açıklama veya bilgi bulunmamaktadır
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Gelecek mi yani Kral
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bffgbjj,

Cihazlar için yapılan test işlemleri sonrası, cihazda sorun gözükmez ve performans açısından başarılı olması halinde, yeni yazılım sürümleri ürünlere gönderilmektedir. 

Ayrıca, bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD