cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 11-26-2021 11:21 AM)
301 Views
bffgbjj
Active Level 7
Options
Galaxy A

A52 , A72 normal de Mart nisan gibi güncelleme alması lazım dı .

A50 çıktığı ilk gün ilk güncellemesini Andorid 10 mayıs da aldı .
3.1.1 Andorid 11 dayalı Samsung vermiyor göz göre göre hakı mızı gasp ediyor
+3 Güncelleme S10 dan tut Not 10 plus kadar veriyor
Neden A50,A70,A80 vermiyor bariz Hakımızı yiyiyor
Allah ın Adaleti Şaşmaz Güncelmiyiz listesinde olma mız lazım .
Adalet istiyoruz Samsung Adalet Yeme Hakı mızı # Alfatürk
16 Comments
kylecrane01
Active Level 2
Galaxy A
S10 ve note10 amiral gemisi cihazlar a50,70,80 orta seviye cihazlar artık şu cihazları karşılaştırmayı bırakın yahu
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Ona viyorsa buna da vermesi lazım neden ozaman Fiyat ları yüksek neden aynı araya fiyat politikasını koyu yor Adalet istiyoruz adalet Samsung duy sesimizi
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Sahte hesap açıp aynı şeyleri yazmayı bırak kimi kandırmaya çalışıyorsun madem samsunga arz etmek isteyeceğin talep var git soru sor veya hata raporu gönder burayı işga edip durma bak ciddi anlamda kaçtır şikayet ediyorum seni
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Beni deyil hak eden leri şikayet et A50 hakı yeni liyor burda
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Al sana Güncelleme Gelmiş Ama Hala Neden Bize gelmiyor kanıt istiyor lar dıya al sana kanıt kapı gibi 715 MB 

image

Hakı mız Olan 3.1.1 Neden Veril miyor Hakımızı ver samsung 12 gelmesi gerek li Adalet istiyoruz Aldalet samsung 
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret ediniz bunun için sizlere göndermiş olduğum linke tıklamanız yeterli olacaktır Ayrıca Zaman geçtikçe liste yeni modeller eklenecektir
http://www.guncelmiyiz.com/
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Kral A50 Andorid 12 hakı +3 Güncelleme ye Müsayit S10 dan Tut Not 10 Plus Kadar Samsung Verdiği Söz +3 Güncellemesi Onu da Verdi Ama A50 de Hakı Adalet istiyoruz Allahın Adaleti Şaşmaz Samsung Tüm A50 kulanıcı larına Ayıp eder eğer vermese 4447711 aradım bilgi vermiyor lar A50 ismini Güncelmiyiz liste sinde Olması lazım samsung adalet istiyoruz adalet
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Galaxy A50
Ilk lansman yazılımı
Pi Android 9
Güncel işletim sistemi
R Android 11
Henüz Samsung Türkiye yetkililerine ulaşan resmi bir açıklama veya bilgi bulunmamaktadır cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret ediniz
http://www.guncelmiyiz.com/
bffgbjj
Active Level 7
Galaxy A
Tamam S10 da 9 ile geldi Ama Güncelmiyiz liste sinde ismi var A50 aşalama Şimdi ki A52 Arasında Yıl farkı var Samsung Adalet istiyoruz adalet o liste de A50 kı var