cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 ye Beklenen Güncelleme Gelmedi

(Topic created on: 09-08-2021 09:18 PM)
143 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A50 ye beklenen iyi güncelleme gelmedi bundan %100 eminim az önce cihazı bakarken anladım eğer gelseydi 

Yanlışlıkla dokunma şekli değişecekti yani testler devam ediyor içiniz rahat olsun 

image
Böyle olamsı gerekiyordu ama böyle olmadı yani beklenen iyi güncelleme gelmedi

19 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Türkiye cihazı mı cihaz ? Belki ben ilk alanlardanım cihazı sonradan değişmiş olabilir belki ülkesi
onuryılmaz
Active Level 6
Galaxy A
anladım. olabilir kardeşim ben 2020 şubatta aldım
Galaxy A
Eyvallah üstat varolasın
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Önemli değil kardeşim
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Nerden mi anladım ? Eğer iyi güncelleme olsaydı yanlışkla dokunma şekli değişecekti Çünkü korede 765 mb boyutunda bir güncelleme yayınladı ama henüz global olan cihazlara düşmedi ve zaten test aşamasında devam ediyor güncellemeler
Hindistanda devam ediyor ,hatta Türkiyede de güncelleme testleri devam etmekte hatta en son sen kontrol etmişsin

Sadece daha önceden ilettiğim kasma problemi çözülmüş A50 de birden fazla uygulama ve açılır pencere youtube açıldığında kasıyordu o problemi çözmüşler artık yok
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Umudunuzu lütfen kaybetmeyin korede yeniden iyi test devam ediyor muhtemelen one uı 3.1.1 özellikerini içerecek

Evet cihaz eskidi 2.5 yılı geçti sayılır yani biraz daha arka planda kalıyor cihaz ama yeni özellikeiri almaya devam ediyor yani o konuda şüpheniz olmasın
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Çok ta önemli bir şey değilmiş😆
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Yok kanka önemli değil zaten ben sadece beklenen güncelleme gelmediğini söylüyorum bu özellik umrumda değil 😂
Galaxy A
Oo baxırəm barışmışsiniz😂😂😂
Galaxy A
Benim için aşırı önemli bu yazılım güncellemeleri xkdnxkgkx