cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 wifi bağlantısında kopma sorunu yaşıyorum

(Topic created on: 03-21-2021 09:47 AM)
633 Views
LostCrosss
Active Level 5
Options
Galaxy A

Wifi bağlandıktan 5 dakika sonra wifi işareti ünleme geçiyor sonra bağlantıyı kesip internet olmadan bağlı diyor.ayarlardan ağ ayarlarını sıfırladım.fabrika ayarlarına geri döndüm yine değişen bişi olmadı modem evdekinler kullaniyor bir sorun yok .

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba LostCrosss,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı modemler ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsacihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Telefon Wi-Fi bağlantısı dengesiz olduğunda mobil veri kullanır. Bunu kapatmak için Ayarlar > Bağlantılar > Wi-Fi > Gelişmiş > Mobil veriye geç kapatın

Screenshot_20210321-101455_Settings_1414.jpg

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Wifi antenlerinde bir sorun olabilir sana tavsiyem durumun incelenebilmesi için en yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba LostCrosss,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı modemler ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsacihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD