iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A50 video kamera hatası

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-02-2022 10:37 PM)
yavuza50
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A

A50 cihazımın kendi kamera uygulaması ile karanlık bir alanda video çekmeye çalıştığımda hiçbirşey görülmüyor cisimleri algıyamıyor renkler kayıyor gibi oluyor ama fotoğraf moduna göre çok çok daha kötü ,WhatsApp üzerinden video çektiğimde ise gayet net ve temiz görüntü alıyorum kamera uygulamasını sıfırladım ancak çözüm olmadı ortam aydınlıkken bir sorun yok ancak karanlık ortamda asla 3. Parti uygulama olmadan video çekemiyorum 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Members uygulamasının destek sayfasından hata raporu oluşturun. Görselleri de ekleyin yazılım bir kontrol edilsin. Kendiniz cihazı fabrika verilerine sıfırlayarak yeniden kontrol edebilirsiniz.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
3 Yorum
yavuza50
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Kendi kamera uygulaması ile çektiğim videodan ekran görüntüsü Screenshot_20220702-223855_Gallery.jpg
yavuza50
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
WhatsApp üzerinden çektiğim videodan ekran görüntüsü ortam biraz daha karanlık olsa **bleep** çok daha bariz oluyor aslındaScreenshot_20220702-223906_Gallery.jpg
Çözüm
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Members uygulamasının destek sayfasından hata raporu oluşturun. Görselleri de ekleyin yazılım bir kontrol edilsin. Kendiniz cihazı fabrika verilerine sıfırlayarak yeniden kontrol edebilirsiniz.
0 Övgü Puanı