cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 ve Sorunları

(Topic created on: 11-28-2021 08:34 PM)
521 Views
YiğitS10Plus
Active Level 10
Options
Galaxy A

Merhaba Sayın Samsung Members Üyeleri Kullanmış olduğum Samsung Galaxy A50 modeli ile ilgili bazı şikayetlerim var bunları maddelere ayırarak anlatacağım: 

1-)Türkiye güncelleme konusunda Kore ve diğer yurt dışı A50 cihazlarına gire çok geriden geliyor ve hiçbir şekilde düzgün bir güncelleme gelmiyor. 

2-)Samsung Galaxy A50 cihazı için uzun süredir "U" takılı hata düzeltme güncellemesi test ediliyor fakat 5-6 ay ve daha fazla süredir bu güncelleme kullanıcılara sunulmamakta bu durum çok saçma geliyor bu durum neden kaynaklanıyor hiçbir şekilde bir bilgi verilmiyor.

3-)Samsung Android 12 yeni arayüz güncellemesi bir çok cihaza geliyor fakat A51-A31 gibi cihazlar bu güncellemeyi alabiliyor iken A50 cihazının bu güncellemeyi almaması çok mantıksız A51 ile aynı özelliklere sahip A31'den üstün özellikleri olmasına rağmen A50 modelinin bu güncellemeyi almaması çok mantıksız.

4-)Neredeyse tüm Samsung cihazlar One Ui 3.1.1 güncellemesini alırken A50 modeli hala bu güncellemeyi alamadı.

Benim A50 modeli ile ilgili şikayetlerim bunlar sizlerin varsa yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

Kullandığınız cihaz A50 modelinden farklı bir model ise cihazın modelini belirterek kendi şikayetlerinizi belirtirseniz sevinirim.
15 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Size kesinlikle katılıyorum.
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Yorumun için teşekkür ederim.
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Ricaederim😊
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

Kesinlikle dediklerine sonuna katılıyorum bir bilgilendirme yapsalar çok güzel olucak A50 cihazı için
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Yorumun için teşekkür ederim kardeşim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Önemli değil kardeşim ne demek 😊
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
0 Likes