cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 son güncelleme ile şarj doldurma süresi uzadı

(Topic created on: 07-12-2021 06:08 PM)
64 Views
qwertyt
Active Level 6
Options
Galaxy A

A50 telefonda son 555mb güncelleme sonrasında telefon alev alev yandığı için mi bilmiyorum ama telefonu şarja takınca hızlı şarj %.. gibi yazı yazıyor. Ancak atıyorum şarj dolmasına 1 saat 10 dakika kaldı gibi bir yazı yazmıyor. Normalde telefon yüzde 3-5 olduğunda bile tam 2 saatte tamamen doldu ibaresi çıkıyordu. Güncelleme sonrasında sürenin uzadığını fark ettim. Dün ki kontrolümde saat 22.39 da şarja taktım şarjın ne zaman doğacağını yazmıyordu ve 01.53 de telefon tamamen doldu yazdı. 3 saati geçen bir dolma süresi oldu ki normalde 1.30 saatte full şarj diye reklamla bu telefonlar satılmıştı. 

image

image

11 Comments
qwertyt
Active Level 6
Galaxy A
Özellik gitmedi de telefonu bozdular güncellemelerden Bu marka rezillik ya başka bir şey değil. Telefonu sıfırladım geçmedi 12.07.2019 da almışım telefonu fişlerim elimde 29.05.2019 da almışsınız garanti bitmiş diyorlar.
0 Likes
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba qwertyt,

Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Yardım Alın-Hata Raporları-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes