cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 pubg kasma sorunu

(Topic created on: 07-02-2021 01:48 AM)
748 Views
Samsung_9msrz8s
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Sn.ilgililer.

Android 11 güncellemesi aldığım günden bu yana a50 cihazımda pubg oynarken aşırı kasma oluyor hele de ekran kayıtı almak istediğimde cihaz resmen ölüyor 6 GB Ram olan bir cihaz da bu şekilde nasıl kasma donma takılma olur 11 güncellemesi almadan önce bu tarz durumla karşılaşmadım şimdi hem oyun oynayıp hemde ekran kayıtı almak neredeyse imkansız sorunu nasıl çözebilirim 2 kez format attım hiç bir uygulama yüklemeden denedim ama ne yaptıysam fayda etmedi bu durum beni cihaz değiştirmek için zorluyor ama emin olur artık Samsung cihaz almam pişman oldum çünkü.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_9msrz8s,

Yaşadığınız Pub G sorunu için, Game Launcher > ekranın sol üst köşesinde üç çizgi > Oyun Performansı >  Game Booster ayarlarından Oyun Performansı öğesine dokunarak Performansa odaklanır öğesini seçelim. Ayrıca cihazın güç modunu optimize olarak ayarlanması gerekiyor. Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Güç modu > Optimize öğesine dokunun.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Ona one UI2.0 .romunu yüklemen gerek ozaman belki gider
TrDippeR
Active Level 3
Galaxy A
Android 11 düzgün çalışmıyor, testleri aceleye alarak bir çok sorunlu yazılımı dağıttılar. Rom atabilirsiniz eskiye dönmek için ama samsung efendi, bunu yaparsanız cihazınız garanti dışı kalır diyor. Sadece belki düzelir umuduyla beklemeniz gerekiyor. Yada biri çıkıp hard reset atın uygulama verilerini sıfırlayın diyebilir ama bir şeye yaramayacaktır.
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_9msrz8s,

Yaşadığınız Pub G sorunu için, Game Launcher > ekranın sol üst köşesinde üç çizgi > Oyun Performansı >  Game Booster ayarlarından Oyun Performansı öğesine dokunarak Performansa odaklanır öğesini seçelim. Ayrıca cihazın güç modunu optimize olarak ayarlanması gerekiyor. Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Güç modu > Optimize öğesine dokunun.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD