cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 pubg kasma sorunu

(Topic created on: 01-15-2021 03:18 AM)
334 Views
Sezer00
Active Level 4
Options
Galaxy A

Selamın aleykum herkese hayırlı akşamlar diliyorum bu a50 ye 22 aralıkta gelen güncellemeye 2 ye bölünen a50 kullanıcıları mağdur bende mağdur olan taraftayim ocakta yama sürümü gelecek düzelecek dediler neden hala gelmedi veya kac gün sonra gelcek pubg de aşırı kasiyor yok böyle birsey ya..

16 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
inşallah öyledir eski telefonumdu ve çok güzeldi sorun oluşmasa kullanılacak bi telefon çok zarif ve iyiyydi
Sezer00
Active Level 4
Galaxy A
devam etmedim haftada 1 2 defa arena atıyorum okadar
Cengiza50
Active Level 3
Galaxy A
dostum oyun eklentileri var onu indir galaxy store belki onla biraz daha çözüm bulabilirsin seninle ayni şekilde bende sorun yaşıyorum telefonunu arada sifirla
0 Likes
Sezer00
Active Level 4
Galaxy A
sıfırladım olmuyor ayni tas ayni hamam bu yama güncellemesini beklicez
0 Likes
Cengiza50
Active Level 3
Galaxy A
oyun eklentilerini indir bence onu dene ben birazda olsa çözüm buldum
0 Likes
Sezer00
Active Level 4
Galaxy A
indirince ne yapicam nere tiklicam anlatsana bilmiyorum bea
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Sezer00,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam etmektedir.

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes