cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 pubg kasma sorunu

(Topic created on: 01-14-2021 09:49 PM)
271 Views
Sezer00
Active Level 4
Options
Galaxy A

Selamın aleykum herkese hayırlı akşamlar diliyorum bu a50 ye 22 aralıkta gelen güncellemeye 2 ye bölünen a50 kullanıcıları mağdur bende mağdur olan taraftayim ocakta yama sürümü gelecek düzelecek dediler neden hala gelmedi veya kac gün sonra gelcek pubg de aşırı kasiyor yok böyle birsey ya..

16 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Güncelleme test aşamasında kardeşim 2 hafta içinde türkiyede yayınlanması bekliyorum
Sezer00
Active Level 4
Galaxy A
bu yama guncellemesi mı?
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
dostum sen nasıl devam edebildin o kasmayla oyuna😂 bu 2 ye bölündü deniliyor da bu telefonlar farkli mi ki bazılarinda sorum oluşturdu bazılarında oluşturmadı? Bende vardı sorun oluştu oynayamadım bende mecbur değiştim. Oyun oynamayanlar **bleep** edemedi bence sorunu.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim oyun oynayan birisiyim pubgde akıcı aşırıda 60 fps alıyorum ve kasmıyor hatta cihazın sıcaklığı 39 dereceyi geçmiyor 30 dk için de yani güncelleme hatalı gönderilmiş bazı cihazlar çok aşırı bir şekilde iyi oldu bazıları ise çok kötü maalesef bu sorun ocak ayı ile düzeleceğini düşünüyoruz
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
60 fps ve 39 derece nasıl oluyor
a50de 50 fps ortalamayla 42 derecede oynuyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim son gelen güncelleme ile oldu senin cihaz ilk açıldığında kaç derece gösteriyor pubg yi benim 18 ile 22 gösteriyor ve bu sebepten ötürü böyle oluyor arkadaşımda da A50 var onda 29 derece ile açılıyor ve onda pubg kasıyor ve 42 derecelerde oluyor

20210114_215546_2139.jpg

ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
yeri geliyor 26 yeri geliyor 30 genelde 29 derece ama oyun başladığı zaman 42 olup sabitleniyor ve ortalama olarak 60 fps sıfırlamıştım cihazı 2.5 gelince
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim çok değişik bir sorun hatta başka bir ülkede adamın 37 yi geçmiyormuş sanki diğer A50 cihazlarının hızını alıp tek bir A50 cihazına birleştirmişler gibi

İnşallah bu sorun düzelir ve hepimizin 38 39 derece olur
Cengiza50
Active Level 3
Galaxy A
a50 ve 60 fpsmi inanmam