cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 pil sorunu

(Topic created on: 03-11-2021 12:13 PM)
306 Views
Botzexlan
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a50 pil sorunu herkeste mi var yani arka planda çalışan uygulama yok konum bluetooth falan hiçbiri açık değil ama şarj ilk aldığım zamandan daha hızlı bitiyor *#0228# kodunu deneyeyim dedim o da bir işe yaramadı hem cpu z de hem de samsung memberste pil sağlığı iyi yazıyor. Serviste değiştirtsem kaç günde değişirler bir de satarken sıkıntı olur mu sonuçta içi açılıyor cihazın 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Botzexlan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

7 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
serviste bisey olmaz ama normal telefonuda olur
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Yok garantisi var zaten servise götüreceğim
Galaxy A
kaç saat alıyon ekran süresini ss atarsan yardımcı olurum dostum
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
En baştaki en yüksek olanı diğeri de şu an

Screenshot_20210311-125459_Device care.jpg

Screenshot_20210311-125449_Device care.jpg

YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba Botzexlan,

Dostum arka planda şarj tüketimi yok diyorsun fakat attığın fotoğraflara dikkatli bakarsan arka planda şarj tüketimi hala devam etmekte.

Size birkaç öneride bulunacağım.

1-)Arka planda çok şarj tükettiğini düşündüğünüz ve çok kullanmadığınız uygulamaları "uyku moduna" veya "derin uyku" moduna alınız.Normal uyku modundaysa derin uyku moduna alınız.

2-)Orta düzey güç tasarruf modunu aktif edebilirsiniz fakat işlemciyi yoracak uygulamalarda kapatmanızı öneririm.

3-)Adaptif pil aktif değil ise aktif hale getiriniz.

İşlemciyi yoracak uygulamaları uzun süreli kullanımlardan kaçının.Bu öneriler şarjınızın uzun süreli gitmesine yardımcı olacaktır.

Teşekkürler.
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Dostum bu söylediklerin yapıldı zaten arka planda illaki kullanım olacak ama o kadar aşırı bir kullanım yok hem oyun da yok.İlk aldığım zamanla şu an arasında dağlar kadar **bleep** var 4 dakika içinde %3 kayıp var normal değil bu
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Botzexlan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​