cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 pişmanlığı

(Topic created on: 10-05-2020 09:23 PM)
269 Views
AndroidPişamanı
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefon sürekli restart yapıyor. Çok ısınmaya başladı.

Yıllarca apple kullandım bir kere olsun telefon kendine restart atmadı.

Geçen gün cihaz bir kapandı dakikalarca açılmasını bekledim

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm size tavsiyem otomatik yeniden başlatma açıksa cihaz Yeniden başlamış olabilir size tavsiyem yeniden başlatmayı kapatıp tekrar deneyin kapatmak için

cihaz bakımı uygulamasına girin sağ üst köşede üç çizgi olacak ona basın gelişmişe basın ve otomatik yeniden başlatmayı kapatıp tekrar gözlemleyin Eğer Sorun devam ediyorsa size tavsiyem hata raporu gönderin yazılımsal bir sorun olabilir hata raporu göndermek için

Samsung members uygulamasına girin ardından yardım al sekmesine Gelin hata raporları butonuna tıklayın sorununuzu detaylı bir şekilde anlatıp göndere basın Kısa bir süre içerisinde yanıt alacaksınız

View solution in context

0 Likes
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Bende A50 kullanıyorum böyle bir sorun mevcut değildir sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim yada kardeşim

Durumun uzaktan incelenebilmesi için Samsung tutor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine arayıp bağlanmak istiyorum diyeceksin ve ona göre cihaza bakacaklar

View solution in context

6 Comments
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm size tavsiyem otomatik yeniden başlatma açıksa cihaz Yeniden başlamış olabilir size tavsiyem yeniden başlatmayı kapatıp tekrar deneyin kapatmak için

cihaz bakımı uygulamasına girin sağ üst köşede üç çizgi olacak ona basın gelişmişe basın ve otomatik yeniden başlatmayı kapatıp tekrar gözlemleyin Eğer Sorun devam ediyorsa size tavsiyem hata raporu gönderin yazılımsal bir sorun olabilir hata raporu göndermek için

Samsung members uygulamasına girin ardından yardım al sekmesine Gelin hata raporları butonuna tıklayın sorununuzu detaylı bir şekilde anlatıp göndere basın Kısa bir süre içerisinde yanıt alacaksınız
0 Likes
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Bende A50 kullanıyorum böyle bir sorun mevcut değildir sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim yada kardeşim

Durumun uzaktan incelenebilmesi için Samsung tutor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine arayıp bağlanmak istiyorum diyeceksin ve ona göre cihaza bakacaklar
Galaxy A
dün akşam dakikalarca açılmadı. ekranda yuvarlak bir sımge içinde şarj sembolü. Bana bunu yaşatmaya hakkı yok abi daha 1.5 yıllık telefon
0 Likes
Galaxy A
almayın abi. a50 aldım ilk kez android kullanıyorum telefon sürekli restart yapıyor ve çok ısınmaya başladı.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
A50 ile apple'ı karşılaştırmak aşırı adaletli olmuş
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy A
Arkadaşlar burası topluluk ve forum gibi bir yer. Eğer sorunlarını daha detaylı anlatırsanız birlikte çözebiliriz. lütfen doğrudan Samsung'u suçlamayalım adamlar gerçekten çok emek veriyorlar ve güzel işler çıkartıyorlar.