cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 kasma

(Topic created on: 06-23-2020 04:36 PM)
271 Views
yusuffkrm4
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar sizde de brawl stars oynarken kasıyor mu mobil veride?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yusuffkrm4,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşamış olduğunuz sorunun çözümü için "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri de silinecektir.) Bulunduğunuz noktada bir şebeke sorunu bulunmuyorsa, farklı bir operatöre ait sim kartı ile denediğinizde de aynı durumun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
Hayir Hiç bi sıkıntı olmuyo bende wifi da da mobil veride de gayet akıcı bi şekilde oynuyorum kaç kupanız var bu arada
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy A
10k
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
benim yaklaşık 17K
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
yakinda a50 lere bir guncelleme gelecek
guncellemeyi beklemenizi öneririm
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy A
internet hatası verip duruyor
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
ayarlar>genel yonetim>sifirla> ağ ayarlarina sifirla yapiniz
merak etmeyin verileriniz gitmez
sadece sorun düzelir
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yusuffkrm4,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşamış olduğunuz sorunun çözümü için "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri de silinecektir.) Bulunduğunuz noktada bir şebeke sorunu bulunmuyorsa, farklı bir operatöre ait sim kartı ile denediğinizde de aynı durumun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes