cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 kapanma sorunu

(Topic created on: 02-01-2023 02:32 PM)
99 Views
murat4406
Active Level 1
Options
Galaxy A

A50 tl surekli kapanip aciliyor neyden kaynakli olabilir ne yapmam gerekiyor tskler

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uzaktan destek almanızda fayda var veyahut format atınız ama öncelikle uzaktan destek alınız ona göre hareket edersiniz
0 Likes
murat4406
Active Level 1
Galaxy A
Uzak destek icin neyapmam gerekiyor yardimci olurmusun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
444 77 11 arayacaksın diyeceksin ki telefonum sürekli yeniden başlatıyor kendini uzaktan destek almak istiyorum. Ona göre de seni arayacaklar gün içinde ya da diğer gün herneyse sonrasında smart tutor yüklemen gerekiyor. Onu da galaxy store üzerinden yükle yoksa telefonunda. Gerisini halleder müşteri hizmetleri
0 Likes
murat4406
Active Level 1
Galaxy A
Cok tsk ederim sagol
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim ne demek her zaman yardımcı olmak için buradayız 🥰
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın.
Cihaz yazılımı güncel değilse güncelleyin yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için şu işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa gerekli önergeleri takip ederek güncellemeyi yükleyip kurun.
Ayrıca Yazılım güncellemeleri takvimini kontrol etmek için Samsung'un resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.
http://www.guncelmiyiz.com/
Cihazınızın yazılımı güncel olduğu durumunda sorununuz devam ederse cihazınızı sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Bu gibi yöntemleri yaptığınızda cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yetkili servis merkezinde kontrol ettirin cihazı.
Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
0 Likes
murat4406
Active Level 1
Galaxy A
Tskler
Galaxy A
A50'nin üretim sürecinde bazılarında anakartla alakalı kronik sorun olduğunu duymuştum. Onunla alakası olabilir.