cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 kamera kalitesi

(Topic created on: 10-30-2022 09:01 PM)
173 Views
mertvtc
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhabalar, a50 telefonumda kamera kalitesi ilk aldığım zamanlar gayet güzeldi fakat güncellemelerden sonra kamera kalitesi berbat düzeyde. Telefonu da sıfırladım, kamera ayarlarını da fabrika ayarlarına getirdim değişen bisey yok. Bunun bir çözümü var mı acaba resmen piksel piksel fotoğraf çekiyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mertvtc,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Size iki tane tavsiyede bulunacağım. Bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin veya cihazı yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için gönderin.
0 Likes
galaxyxda
Active Level 6
Galaxy A
Planlı eskitme hocam. Güncelleme gönder cihazı eskit, çoğu firma yapıyor bunu.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hepsi yapıyor elma bile elmada güncellemeyi keserek yapıyor ama bayağı bir güncelleme veriyor
0 Likes
mertvtc
Active Level 1
Galaxy A
Hata raporu gönderdim ama değişen bisey olmadı
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mertvtc,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​