cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 güncelleme sonrası batarya rezaleti

(Topic created on: 12-13-2020 11:38 AM)
258 Views
Tavice
Active Level 4
Options
Galaxy A

Güncellemeden önce gece yatarken bıraktığımda şarjı 8 9 gidiyorsa şimdi şarjı 18 19 gidiyor gerçekten bıktım telefon eskitme politikanız batsın.. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tavice,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazlarımızda belirtmiş olduğunuz şekilde bir işlem uygulanmamaktadır. Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
arızaa
Active Level 7
Galaxy A
telefon ölmüş bu a serisi bozdu iyice a serisi pişmanlık tır m serisi çok daha Güzel bazıları halan m serisini kotuluyor ama forum a serisi şikayetleriyle dolu
emirs
Active Level 3
Galaxy A
kesinlikle aynı sıkıntıdan şikayetçiyim önceden %2 ile %5 arasında giderken şimdi en az %10 gidiyor
emirs
Active Level 3
Galaxy A
hata raporu gönderdim fakat geri dönüş yapıcaz dendi sadece
Paladin33
Active Level 1
Galaxy A
sende gece az gidiyormuş şanslısın bende %30 lara kadar gidiyor, yarın 2. kez garantiye vereceğim tel a50
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bende 1.5 yılı aşkın A50 kullandım ve bu yaşadığınız batarya düşmesi benim kullandığım A50 modelinde daha hiç başıma gelmedi sana tavsiyem bu yazılımsal bir problem olsaydı aynı şekilde bende de olurdu sana tavsiyem

Samsung members üzeriden intreaktiflerde pil testi var oradan kontrol sağlayınız ve kardeşim kesinlikle cihazı yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından

Batarya düşmesine sebep olabilecek bir tek problem var oda cihaz çekmeyen yerde ise şarj tüketebilir
0 Likes
68kral
Active Level 6
Galaxy A
alfabeturk kardeşim ne zaman gelecek bu 2.5 bu ay sonu da gelmezse hiç gelmesin senin bir fikrin var mı net
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim net fikir veremiyorum çünkü samsung değiştiriyor ne yapacağı belli olmuyor
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tavice,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazlarımızda belirtmiş olduğunuz şekilde bir işlem uygulanmamaktadır. Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes