cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 güncelleme geldi

(Topic created on: 03-21-2022 03:49 PM)
85 Views
qwertyt
Active Level 6
Options
Galaxy A

931 mb lik beklenen güncelleme geldi. Yükleyenler bu gönderi altında güncellemenin olumlu olumsuz yönlerini tartışabiliriz

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ben sizler için araştırdım kullanıcı yorumlarını yazdım
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim hala uygulamalara girişte kasmalar mevcut pil yine hızlı gidiyor ve kamera arayüzünde akıcılık falan yok 931 mb bu cihazın hiçbir yerinden belli olmuyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Pili hemen anlayamazsın en az 2, 3 gün geçmesi lazım pil hakkında yorum yapmak için
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Yani 2 3 gün geçsede bir değişiklik olacağını düşünmüyorum cihaz daha hızlı pil tüketmeye başladı a50 yi bitirmek için ellerinden geleni yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar sırf yeni cihaz satılsın diye
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim ben sizlerin için güncelleme yüklemeden önce araştırdım ve kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaştım yani bu bilgileri tek bir yerden alamadım farklı farklı ülkelerden sırf sizlerin iyiliği olsun diye araştırma yapıp sizlere sağladım yani bir çok kullanıcı yazdıkları cevapları sizlerle paylaştım

Yani kötü yazan yoktu

Ben gönderi oluşturdum az sonra payalaşrıım gözle görülen yenilikleri ama gözle görülmeyen bir çok uygulama yeni sürümlere geçirildi arka planda baya değişti normalde gözle görülebilcek yenilik az ama arka planda var
0 Likes
qwertyt
Active Level 6
Galaxy A
1 yıl beklemişiz kusursuz olması gerekirdi ki bu gelen düzeltme değil iyileştirme değil bozma güncellemesi gibi bir şey olmuş. İlk yüklenirken dahi belli oluyor. Ayrıca pil full iken güncelleme yaptım pilin %15 den sonra kendine gelmesi gerekirdi. Düşündüğünüz gibi 2-3 gün değil efsane o işler. Şimdiye kadar işe yarar güncelleme gelmemişti 1 yıl bekledikten sonra da gelmediğine göre bu işin hiç bir anlamı yok. Marka korumacılığı yapmamıza gerek yok Alfa işin hali durumu ortada
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ben sizlere diğer ülkelerde yapılan kullanıcı yorumlarına göre bilgilendirme yaptım

Yani benim burada marka koruma yaptığımı hiç düşünmüyorum markayı korucak olsam kendi gönderilerimde markayı aşalayıcı ifadeler kullanmazdım🤔
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim senin emeklerini gözardı eden yok mesele şu utanmadan 1 yıl bekletiyorlar ve bize gelen güncelleme kırpılmış bir güncelleme sen söylüyordun hatta kore bizden önde güncelleme konusunda güzel güncellemeler alıyorlar diye
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Yani hem kırpılmış hem de sanki Türkiye özel sürümü olmuş sırf daha kötü hale getirmek için
Galaxy A
Ne diyelim hayırlı olsun