cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 ekran süresi..

(Topic created on: 07-29-2021 09:17 AM)
86 Views
Nessmeyencaffe
Active Level 5
Options
Galaxy A
Cihazımı custom rom ile kullanıyorum. A50 cihazını stock rom veya custom rom ile kullanan arkadaşlar sizlerin ekran süreleri ne durumda? 
Sabah evden çıkarken sarjdan çıkarttım ve sürekli güneş altında olmamdan dolayı ekran parlaklığı surekli adaptif olarak fulldeydi. Mobil veri konum vesaire hic kapanmadı. Telefon görüşmeleri ve sosyal medya seklinde kullandım. Aksam uzeri saat 5 gibi eve geldikten sonra wifi ile devam ettim kullanmaya.
image

6 Comments
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Bu kapasiteye iyi sonuç 👍
Galaxy A
Evet 1.5 yıl evvel 2100 tl bandında alinabilcek bi cihazdı. 4 bin mha icin bende iyi bir sonuç olduğunu düşünüyorum :)
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Ben de 6000 mah ile 12 saate yakın ekran süresi alıyorum
Galaxy A
Bu süreler, sahiden iyi ekran süreleri. Mesela elimdeki telefona bi dünya paralar verip, 5 saat 6 saat ekran süresi almak bana saçma geliyor. Telefon yani bu. Muzik dinlersin oyun oynarsın ve sosyal medya falan takılırsin 90 veya 120 hz olmasi çok şey ifade etmiyor benim için. Sahsen aldığımız ekran suresinin daha mantikli olduğunu düşünüyorum
Galaxy A
gerçekten mükemmel bir sonuç. Kaç mah özelliklerini yazar mısınız
Galaxy A
Galaxy a50 cihazim. 4000 mha bataryasi var dostum. Yani 1.5 yillik bir cihaz icin bende iyi olduğunu düşünüyorum. Ama rom ilese alakalı olduguna inaniyorum birazda. Muhtemelen stockta alabildgm ekran sureleri 6,7 saat civarlarında olucaktir diye düşünüyorum. Eger stock a5o kullanan biri kac saat ekran aldığını söylerse android 11 de ozaman emin olucam :)