cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

#A50'den memnun olan vat mi?

(Topic created on: 04-24-2022 09:20 PM)
302 Views
turkishkaysr
Active Level 3
Options
Galaxy A

Kanımca ben memnunum. Telefonu elime aldığımda elimde yokmuş gibi hissediyorum, hafif ve tasarımı güzel. Android11 ile kullanışlı,  temiz kullanımında 2-3 yıl daha götürür. Uygulamalarda donma, takılma sorunu vardı şuan yok. Pil  tüketimi son güncellemelerden dolayı artsa bile pil sağlığı yerinde. Birkaç basit ayarlama ile bu sorun da çözülüyor(cihaz boşta iken güç tasarrufu moduna alın) böylelikle tam şarj olduktan sonra pil 3 gün dayanıyor. Oyun oylamalarda 1 saati aşmamak üzere rahatsız etme moduna alındığında %15 kadar şarj tüketimi gerçekleşiyor, bu da iyi. Always on displey i cihaz boştayken kapatın. Eğer yeni cihaz alacak gücünüz varsa beni şimdilik idare etsin diyorsanız, cihazı otomatik ayara (cihaz otomasyonuna alın) böylelikle cihazınız ne kadar şarj tüketimi olduğunu öğrenir ve size küçük ipucu şeklinde bilgi ve tavsiye vererek ayar yapabilmeniz sağlar. Evet dostlar;

Çıkış yılı 2022 diye A50'den daha az performanslı ve düşük özelliklere sahip A22,A22 A32 gibi cihazları 4-5-6₺ arasındaki telefonları almamanızı tavsiye ederim. 
Saygılarımla....
1 Comment
Galaxy A
Benim dedem de var çok rahat çalışıyor diyor ve galiba Android 11 çıkışlıymış valla dedem öyle diyor🤷‍♂️🤷‍♂️