cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 cihazının yerine A51 mi,A32 mi tercih edersiniz?

(Topic created on: 03-13-2022 11:18 PM)
76 Views
AykutSahin
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba,kullanmış olduğum a50 cihazı hakem heyeti kararı sonucu değişime vereceğim, yüksek olasılıkla bana A51 veya A32 çok düşük ihtimalle de A52 cihazı verebilirler,sizler A50 yerine tercihen A51 mi yoksa A32 yi mi alırsınız.

hasandede
Active Level 1
Galaxy A
Kulanan arkdaşlar memnun sorunsuz diyebilirim
Galaxy A
A32 al neden bir kere a32 orta sevi bir cihaz a51 den daha güçlü ama işlemci hızı daha düsük tek **bleep** kamera olarak daha iyi 4k video var ama 1080 gibi onun disinda 90 hz var
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Internetteki karşilastirma sitelerinden birini (tavsiyem: epey) kullanarak kendinize gore en iyi kararı verebileceğinizi düşünüyorum.
AykutSahin
Active Level 3
Galaxy A
Oradan inceleme yaptım, a50 cihazı aldığım dönemde orta segment grubundaydi, değişimde yine orta segment cihaz istemeyi düşünüyorum ancak a52 vermezler gibime geliyor. Belki duruma göre bir üst mahkemeye başvurup bu konuda da hakkımı arayabilirim ancak bu sefer süreç uzar ,bilemiyorum, kararsız kaldım.
Semihchee07
Active Level 6
Galaxy A
Performans Veya Görünüş İstiyorsan A51 Ayrıca A51'in Ön Ve Arka Kameralarla 4K Video Çekmeyi Destekleyen Bir Cihaz Ben Kullanıyorum A51
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
A51 işlemci tarafında daha güçlü ekran tarafında 90hz ile a32 önde antutu testlerinde a51 a32 yi geçmiş durumda bataryada a32 daha önde bana sorucak olursanız a51 alın derim ama a51 en son android 12 alıcak a32 en son android 13 alıcak
Semihchee07
Active Level 6
Galaxy A
A51 13 Sürümünüde Alıcak 😊
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Android 10 la piyasaya sürüldü en son 12 almıyormu
Semihchee07
Active Level 6
Galaxy A
12'yide Alıcak 13'üde A51 İşlemci Bakımından Çok Güçlü