cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 arızası

(Topic created on: 06-01-2023 01:15 PM)
168 Views
wtgcxz256
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar a50 cep telefonum kendi kendine açilip kapanmaya başladı servise götürdüm  anakart arızalı dedi fakat biraz arstirdim bütün a50 lerde bu sorun var  bende 2 tane a50 var 2 sinide  sıfır aldim 2 sindede  bu sorun var  yani  bu fabrika hatası bana göre onuda geçtim  1750 tl masraf cikti  bende  yenisini alirim  o parayi vermeyim  dedim  telefonu  geri  istedim  benden  ariza  tespit  ücreti  olarak  150 tl istedi ve aldı evime gelip  bi servis  vermedi  ben  götürdüm  bu parayi  benden  usteyemez böyle bi hakkiniz  yok  bana  göre  böyle şeylerin  son  bulmasini  ve 150 tl min  geri ödenmesini  istiyorum

6 Comments
wtgcxz256
Beginner Level 2
Galaxy A

16856148984303991480624373861326.jpg

salih13
Active Level 4
Galaxy A
Ürün garanti harici alındığı için ücret almaları normal lakin telefonun garanti içerisinde olup garanti harici diye ücret almışlarsa o zaman üreticinin kusuru nedeniyle tüketici hakem heyetine şikayette bulunabilirsiniz. Hiç bir ürün garantili olup garanti harici diye tüketiciden ücret talep etmez .
wtgcxz256
Beginner Level 2
Galaxy A
Telefon garanti kapsaminda deyil doğrudur fakat eve gelip kontrol etse servis ücreti veririm nihayetinde eve gelmiş fakat ben götürdüm servise açsa baksa tamam derim telefona ellememis bile onuda gectim bende 2 tane var a 50 ikisinide sıfır aldim 2 sindede var ayni sorun bu fabrikasyon bi hata bunu kabul etmeleri lazim ben 15 yılık aracimin beynini degistirdim fabrika hatasi diye para pul almadilar 2 telefon ayni arızayı veriyorsa **bleep** bi sorun var detim
salih13
Active Level 4
Galaxy A
Dediğim gibi kusurlu olan burada üretici, eğer böyle yapilarlarsa tüketici hakem heyetine müracaat etmelisiniz
Benmavi
Active Level 5
Galaxy A
Garanti bitse de üretim hatası olan ürünler de değişim para iadesi isteme hakkın var. İnternet ten araştırabilirsin. Önce Samsung a söyle. Olmazsa tüketici hakem heyetine başvur.
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba wtgcxz256,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes