cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 android 11 whatsap

(Topic created on: 03-26-2021 10:16 PM)
219 Views
yavuza50
Active Level 6
Options
Galaxy A

A50 cihazımı android 11 e güncellediğimden beri 2 gün oldu  perfonmans acayip arttı pubg 55 fps in altına inmiyor çok güzel oldu ama whatsup sürekli bağlantınıs kontrol ediliyor diye bildirim gonderiyor bunu çözmeninin bi yolu yok mu guncelledikten sonra basladi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gameryavuz,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle güncelleme ile ilgili güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, Whatsapp bağlantisi kontrol ediliyor yazisı su zamanlarda çıkmakta.
•Bir kişi size mesaj attıktan sonra o mesaj size ulaşılıp gelene kadarki sürede çıkar.

•Gönderdiğiniz mesajı bir grup üyesi veya bir kişi gördüğü zaman.
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Bazen bir sohbeti sessize aldığın zaman o kişiden yada gruptan mesajlar geliyorsa çıkabiliyor. Sana tavsiyem o bildirim çıktığı zaman hemen üzerine basılı tut o bildirimin ayarlarına git sessize al
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Yada telefonun bildirim ayarlarında whatsappa gir diğer bildirimleri yada sessiz bildirimleri kapat öyle dene
genelpatron
Active Level 6
Galaxy A
Ayarlara girin arama kısmına pil kullanımını optimize et yazın. Oradan whatsappın yanındaki işareti kapatın. Ben bu şekilde çözdüm.
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Oyun eklentileri hangi ayarda oynuyosun ? Max fpsmi ozel modmu
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gameryavuz,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle güncelleme ile ilgili güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes