cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 aşırı ısınma

(Topic created on: 08-04-2021 07:50 PM)
180 Views
ipekkeles
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba. Aşırı ısınma problemi yaşıyorum özellikle şarj sırasında telefon yanıcak derece de ısınıyor. Kablo veya bataryadan sandım ama başka orjinal kablo ve batarya ile de aynı sorunu yaşıyorum. Başka benim gibi olan var mı? Ne yapıcam?

10 Comments
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Kardeşim de aynı sorunlardan muzdarip, özellikle son guncellemelerden sonra oldu
0 Likes
ipekkeles
Active Level 1
Galaxy A
Evet olabilir son bi kaç zamandır var çünkü
0 Likes
vérdaisil
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Telefonun ısınması normaldır bu sıcaklara göre ama soğuk yerlerde de ısınyorsa telefonun n bataryasının değişmesi lazım.
0 Likes
ipekkeles
Active Level 1
Galaxy A
Daha telefon 1 yılını doldurmadı ya hemen batarya gider mi şarj da falan da kullanmıyorum
vérdaisil
Active Level 10
Galaxy A
Havalar fazla sıcaksa telefonu güneşin altına koysrsanız batarya bu durumdan etkilenebilir.Anakartta da bir sorun olabilir bir members üzerinden pil testi yap bi
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Kardeşim ilk önce ekran parlaklığı ve güç profiline dikkat et tasarrufta kullanma daha fazla ısınır ve şarj a gelince telefonu kapat Bi dene ozmn çok daha az ısınır veya şarjda iken parlaklığı 0 yap ve uçuş moduna al geri kalan herşeyi panel üzerinden iptal et sadece koyu tema acık kalabilir bunları uygula en azından şarjda ısınmaz
ipekkeles
Active Level 1
Galaxy A
Tasarruftan çıkarıp deneyeyim bi. Kapalıyken de çok ısınıyor
0 Likes
EngincanA505F
Active Level 6
Galaxy A
Bende sebeke gidip geliyor sinir bozucu bir durum
0 Likes
01a65
Expert Level 2