cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Temmuz Güncellemesi

(Topic created on: 07-01-2021 09:19 PM)
100 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A50 kullanan arkadaşlarım temmuz güncellemesi test edilmeye başlanmıştır 

İlk öncelikle korede temmuz ayına ait testler başladı ve eğer testler beklediğim gibi devam ederse one uı 3.1.1 olması çok yüksektir eğer değilse bile sorunları çözmeye çalışacak güncelleme olucaktır

image

Temmuz güncellemesi normal olarak hinstanda başladı ama harf kodları haziran ayına ait duruyor ve sadece S takılı güvenlik güncellemesi gelcek gözüküyor ama yakında U takılı olan güncelleme testte olur çünkü korede girdi 

image

Hindistan'daki olan S takılı güncelleme gelirse bootloader artığı için eski yazılıma geri dönüş sağlayamazsınız haberiniz olsun 

Ama hindistanda test edilen güncelleme şuan S takılı ama U takılı güncellemeye dönecektir 

Hata raporunda bütün sorunlarınızı ilettim cevaplarını gelmesini bekliyorum 20 güne yakın sürecektir gelmesi inşallah hepsinden olumlu cevap alırım 
5 Comments
enes0
Active Level 6
Galaxy A
Yok reis düzelmez ya son şansı bu telefonu kullanmak için
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
3 farklı hata raporu gönderdim çok umutluyum bu konuda cevapları çok merak ediyorum sizlere paylaşcağım bakalım kaç güne cevaplar gelicek

A50 de yaşayan her sorunu yazdım detaylı ekran kaydedici ile sorunları gösterdim daha önce kmaerdaki sorunları düzeltmeye faydamız dokundu umarım bu seferde olur
enes0
Active Level 6
Galaxy A
Dediğin gibi olur umarım ya
Galaxy A
Hata raporlarında hangi sorunlardan bahsettin kardeşim? Bende ona göre rapor göndereyim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Bu sorunlardan bahsettim sana link üzerinden bakabilirsiniz https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/A50-Hata-Raporunu-Gönderdim/td-p/8850318

Birde pubg fps sorununu dile getirdim