cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Temmuz Düzeltme Güncellemesi

(Topic created on: 07-05-2021 06:48 PM)
628 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A
Temmuz güncellemesi U takılı test edilmeye başlandı Bu güncelleme testleri beklediğim gibi devam ederse one uı 3.1.1 güncellemesi veya sorunları çözecek güncelleme olucaktır 

image

Gönderdiğim 3 tane Hata raporu ulaşmış muhtemelen ve test S takılıdan güncellemeden U takılı düzeltme güncellemesi geçti inşallah temmuz güncellemesi ile sorunları çözülecektir arkadaşlar .

2 güncelleme test aşamasında biri S takılı diğeri U takılı eğer yetişirse U takılı yayınlanacak yetişmezse S takılı güvenlik güncellemesi

Şunu aklınıza lütfen yazınız A50 cihazı kurumsal bir modeldir yani bu cihazı çöp veya fişini çekti demeyin daha A50 nin fişini veya çöp etmeyecekler bundan eminim lütfen böyle konuşmayın daha zamanı var 

Umudunuzu kaybetmeyin ben sorunları iletiyorum 

Benhaziran güncellemesi için sadece Kamera sorunları ilettim ve onları düzeltiler diğer sorunlar bende yoktu ama bu sefer sizin dediklerinizi hepsini ilettim (not ; benim cihaza göre test edecekler sorun çıkmaz ise ben birşey yapamam ) 
20 Comments
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Umarım dediğin gibi olur kardeşim.Her şeyin hayırlısı...
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah hayırlısı olur kardeşim 🙏
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Umarım gerçekten sadece boyut değildir
Gerçekten düzeltme güncellemesidir. A50 için Android 12 hakkında bir gelişme var mı?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Android 12 hakkında şuan için resmi bir bilgilendirme sağlanmadı çıkarsa sizleri bilgilendireceğim
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler
izuna
Active Level 8
Galaxy A
bende hata raporu gönderdim zaten yaptığım şeylerin ayısını yazmışlar
izuna
Active Level 8
Galaxy A
aşırı ısınma için göndermiştim
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
1.Öncelikle sorunu senin cihaza göre test etmeleri başlı başına saçmalık. Senin cihazında ısınma ram problemi yok ise ne olacak ?? A50 büyük bir kısmında bu problemlerin varken diğer bir kısmında bu problemler yok

2-Yanlış anlama kişisel algılama neden sadece senin hata raporların dikkate alınıyor?? Bizim hata raporlarımıza bot cevap veriyor??

3-500 MB gelen güncelleme için de aynı şeyleri yazmıştın ama düzelen hiç birşey olmadı

Bilmiyorum benim samsungdan yana hiç bir umudum yok
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
1)Şimdi hata raporunda benim cihazdaki sistemi gördükleri için benim cihazı test edilecek

2) Hata raporlarında açıklayıcı bir biçimde gönderirseniz denilenler yaparsanız sizlerde otomatik cevap vermezler muhtemelen nedenin dersen 🤷 🤔

3) ben haziran güncellemesinde sadece Kamera sorunlarını belirttim ve o sorunlar düzeldi diğer sorunlar bende yoktu o yüzden iletmedim , ram sorununu iletecektim ama bir arkadaş ilettiği için ben iletmedim , bu sefer sizdeki olan sorunları hepsini ilettim 3 tane Hata raporunda hepsi ayrı ayrı test edilecek 20 yada 25 gün sonra cevaplar geliciek umarım bu aya yetişir ve sorun yaşayanların sorunu düzelir umarım