cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Sorunlar Muhtemelen Düzeltildi

(Topic created on: 06-01-2021 07:07 PM)
71 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar beklediğimiz boyutta güncelleme geldi v

Yeni özellikler ve hangi sorunların çözüldüğü ile bilgi şuanlık yok ama aşağıdaki yazdığım standart şeyler vardır 

image

Kamera uygulamasının performansı iyileştirildi 
 • Quick Share geliştirildi 
 - Quick Share kullanarak Galaxy cihazları arasında dosya paylaşımı iyileştirmesi. 
 • Cihazınızın güvenliği iyileştirildi. 
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Estağfurullah kardeşim ne demek 😊
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Bilgi için teşekkürler Alfatürk umarım sorunlarımız düzelir
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
Selinim
Active Level 4
Galaxy A
İnsAllah kamera sorunlari çözülmüştür ayrica pil ve aşırı ısınmada duzeldiyse süper olur yaa
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera sorunu hata raporuna göre düzeldi ama şuan elimde düzeldiğine ait bilgi yok Screenshot_20210521-163103_Samsung Members_27121.jpg
Selinim
Active Level 4
Galaxy A
Yaa sizde olmasaniz burda A50 ye bu hata raporlarını atıyorduk ama hep otomatik mesaj geliyordu iyiki varsınız Alfatürk insAllah düzelmistir bu ay resmini pro modla çektim öncesinde bu daha iyiydi 555 mb geldiğine göre düzelmiştir yüksek ihtimalle iyiki varsınız çok teşekkür ediyorum size😊😊😊🙏IMG_20210527_011322_13414.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek bir zamanlar A50 yi kullandım ve çok güzel bir telefondu elimden geldiğince sorunları iletmeye çaba gösteriyorum

Hatta bir tane sorun buldum onunda düzeleceğini düşünüyorum cevap bekliyorum

Samsung ekibi beni üzeceklerini düşünmüyorum 😊
Selinim
Active Level 4
Galaxy A
İnsAllah takip ediyorum burda en donanımlı paylaşımı siz yapıyorsunuz insAllah tek çekimde gelir bekliyoruz bu telefon bence hak ediyor 2019 ikinci çeyreğinde en cok satan telefon unvanı olan bir cihaz hatta android 12 bile alması lazım ama bakalim 😊😊😊🙏
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek 😊😊

Tek çekim gelmeyen cihaz A50 İle A70 kaldı A50S A70S A80 bu cihazlar aldı bziimde alma ihtimali çok yüksek

Android 12 için elimden gelenin en iyisini yapıyorum hayırlısıyla inşallah alırız

Ama sizlerde soru sor bölümünden A50 için Android 12 istiyoruz diye öneride bulunun
Selinim
Active Level 4
Galaxy A
Tamam hemen 😊😊🙏🙏