cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 RESMEN YANIYOR

(Topic created on: 06-28-2021 11:05 PM)
69 Views
alosmann
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar son güncellemeden sonra telefonum 50 derecenin altına düşmüyor hiç böyle ısınmazdı önceden.Sosyal medyada bile dolanamıyorum.Böyle sorun yaşayan var mı A50 de.

6 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Pubg oynadığımız halde 43 dereceyi geçmiyor 50 derece olması cihazda sorun olabilir yönünde

Durumun incelenebilmesi için en yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim
denizist
Active Level 3
Galaxy A
Aynı sorun bende de var ve o kadar donuyor ki ne oyun oynayabiliyorum nede telefonu kullanabiliyorum ram sorunu düzeltilmedi gitti ya
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Diğer sorunlar için samsung ile iletişime geçtim yakında sizleri bilgilendireceğim ama benim cihaza göre test edilecek ona göre cevap verilecek
alosmann
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba alfatürk kardeşim,haklısın cihazdan şüpheliyim zaten en yakın zamanda serviside götüreceğim.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Havalarda isindi o da etkiler telefonu sicakligini
denizist
Active Level 3
Galaxy A
Ya gerçekten telefonda hiçbir düzeltme yapılmamış güncellemeyi boşa yaptık telefon ısınıyor telefon kasıyor ana ekranda donuyor ya uygulama girişleri donuyor kamera kötü peki biz geçen gün neyi güncelledik ben bir **bleep** görmedim ram 4.5 hiç değişmedi şaka gibi samsung telefonuda satacam bir daha asla samsung almayacam.